şükela:  tümü | bugün
  • bim'de şu tarih itibariyle 1,25 tl'ye 25'lik paketleri satılan, dikkatsiz bakıldığında liptondan ayırt edilemeyen bir ambalaja sahip çay markası. lipton'un yarı fiyatından ucuz olmasa alınmaz ama ucuz ve alınıyor, afiyetle de içiliyor.
  • en büyük paketlerden alınca bi bardak çay 5 kuruştan bile daha ucuza geliyor. üstelik demlik poşetinin içinde fazla dem olmadığı için bardaktan çıkarmanıza da gerek yok. çayı tadı nası diye soracak olursanız : vasatın biraz altı.
  • bim'in pek sevdiğin çay markası. 25'lik poşet çayları 1.25 kuruştan satırlar ki, öyle şekerli su kıvamında değil, basbaya çay oluyor tabi.. yani muhteşem olmasa da bi' çay tadı geliyor. şu saatten sonra türkiye'ye şeriat gelse umurumda olacağını zannetmiyorum hatta, 25 bardak çay, kupa hem de, 1.25 kuruş amk.
  • evde demlenen çay dışında rahatça içebildiğim tek çay. şekersiz içtiğim tek çay ayrıca. mide bulantısı falan da yapmıyor. çaydan anlamadığımdandır belki de bilmiyorum ama lipton, doğuş çay vs. ağır geliyor bana.
  • bim'de satılan muhteşem ürünler içinde yer alması gereken çay.
  • içmedim henüz. ama merak ettim deniycem. fakat ürünlere böyle adam ismi koymak çok güldürüyor beni.

(bkz: orhan tv)
    (bkz: semih cumhuriyeti)

alakalı olarak da;

(bkz: kerem labne)
  • bunun sallamalık versiyonu lipton'dan kat be kat daha lezzetlidir. bir paket tükettikten sonra içilen lipton sallama insanı kusturabilir.
  • üreticisi doğadan'dır. gayette tatmin edici bir fiyat/kalite oranı vardır. anaokulu terk seviyesindeki deneyleri falan geçiniz, kendi damak tadınıza uygunsa tüketiniz.
  • yarım kiloluk bergamot aromalı versiyonu enfes olan çay markası.

mavi 1kg'lık paketteki berk harman çay pek bir şeye benzemez.

müşteri de sen de içtiğin çaydan matah bir lezzet alamazsın.

lakin demliğe harman çayın yanında bergamot aromalıdan da 1 kaşık salladın mı o harman çayın kötü tadı gider yerine en kral mekanda çay içiyormuş hissiyatı gelir.

müşteri mutlu, eleman mutlu, işveren mutlu. teşekkürler bim.
  • fazla demli çay sevmiyorsanız sallamasını rahatlıkla tercih edebileceğiniz çay markası.. çok dem vermiyor, bu yüzden bardakta istediğiniz kadar tutabilirsiniz..