şükela:  tümü | bugün
  • sinema ve tv alanında haber ve incelemeler barındıran kafeinsiz'in en bilinen iki yüzünden biridir. (diğer kişiyse, artık videolara sık çıkamasa da selen yanar'dır).

    kafeinsiz'deki kendi tanımıyla: "kafeinsiz'in yaratıcısı, arayüz tasarımı gurusu, sosyal medya tansiyon aleti, atar ustası, müzik aşığı, sinema arşivi... bu tanımlara bakacak olursak megaloman"ıdır.

    kafeinsiz'in #bu hafta programlarının birinde paylaştığı sakalsız görüntüleri, sakalın kendisine ne kadar yakıştığını göstermiştir.

    selen yanar'ın aksanlı konuşması nasıl onun için imajlaşmışsa, berk gün'ün de muzip gülüşünün kendisi için imajlaşan bir değer taşıdığını düşünmekteyimdir.
  • uzun yıllar önce kocaeli'nden istanbul'a pinhani, bulutsuzluk özlemi ve pijama (öyleydi sanırım) konseri dönüşü kendisi ile uzun uzun galatasaray'ı tartıştığımız renktaş yiğit. sasa iliç gitsin inamato 10 numara oynasın diyerek yok artık berk dedirtmiştir bana. ama iyi galatasaray'lı olması sebebi ile görmezden geldik. adam fena adam değil. sana puanım 9 kanka..
  • tembel ve antipatik. maymun iştahlı. aptal saptal videolarla egosuyla kafeinsizin içine etmiştir.