şükela:  tümü | bugün
  • sinema ve tv alanında haber ve incelemeler barındıran kafeinsiz'in en bilinen iki yüzünden biridir. (diğer kişiyse, artık videolara sık çıkamasa da selen yanar'dır).

kafeinsiz'deki kendi tanımıyla: "kafeinsiz'in yaratıcısı, arayüz tasarımı gurusu, sosyal medya tansiyon aleti, atar ustası, müzik aşığı, sinema arşivi... bu tanımlara bakacak olursak megaloman"ıdır.

kafeinsiz'in #bu hafta programlarının birinde paylaştığı sakalsız görüntüleri, sakalın kendisine ne kadar yakıştığını göstermiştir.

selen yanar'ın aksanlı konuşması nasıl onun için imajlaşmışsa, berk gün'ün de muzip gülüşünün kendisi için imajlaşan bir değer taşıdığını düşünmekteyimdir.
  • uzun yıllar önce kocaeli'nden istanbul'a pinhani, bulutsuzluk özlemi ve pijama (öyleydi sanırım) konseri dönüşü kendisi ile uzun uzun galatasaray'ı tartıştığımız renktaş yiğit. sasa iliç gitsin inamato 10 numara oynasın diyerek yok artık berk dedirtmiştir bana. ama iyi galatasaray'lı olması sebebi ile görmezden geldik. adam fena adam değil. sana puanım 9 kanka..
  • tembel ve antipatik. maymun iştahlı. aptal saptal videolarla egosuyla kafeinsizin içine etmiştir.
  • hemen yukarımda aylar önce yazılmış olan ve silinmesin diye buraya da aktaracağım bir başka yazarımızın yazdığı, hakkındaki düşünceleri şu anda o kadar ama o kadar doğru geliyor, inanın size anlatamam. bakın yazarımız silerse diye hemen üstümde bu başlıkta yazdıklarını önce copy-paste ediyorum. ne yazmış :

""
    tembel ve antipatik. maymun iştahlı. aptal saptal videolarla egosuyla kafeinsizin içine etmiştir.

16.07.2017 18:51 resistanbul
    ""

resistanbul bicili hazırımıza çok teşekkür ederim.

bakın şimdi ben yazarımızın bu entrysinden tamamen bağımsız bu berk gün denen ve artık izlemeye tamamen tövbe ettiğim - - - tek ve ilk videosudur bu arada - - -

yani ne demiş eskiler, ilk intiba son intibadır ve bakın kafeinsiz denen site başkalarının ise görsünler sitelerinin nasıl bir egosantrik elinde olduğunu..

şimdi blade runner malumunuz sansürlendi. ben gündemden işlerim dolayısıyla uzak kaldığından nedeni tam bilmiyorum ve merak içindeyim ve "" kafeinsiz "" diye bir sitede incelemesi geldi.

hayır site ne hiç bilmiyorum ama konu önemli; sonuçta blade runner efsane kült ötesi muazzam dev bir yapım, bu yüzden bu ilk defa gördüğüm kafeinsiz denen sitenin videosunu hemen açtım ve tıklıyorum. bilgili bir tip konuşuyor ama çokta kibirli ve ukalaca gelen bir üslupu var ama dert değil. izlemeye devam ama ilerisinde muazzam bir terbiyesizlik yapmaz mı..

oha yani çüş çüş çüş. bakın bu kişinin kim olduğunu önce görmedim. youtube da kafeinsiz isimli bir kanalda idi ve hemen o başlığa gelip yazmaya başladım ve o entrym bitmeden dedim bir daha bakayım belki ben konuşanın ismini görmedim dedim. hakikaten öyle imiş. berk gün deden kişi imiş bu ego mego bomboş kişi.

durun şimdi size kafeinsiz başlığında yarım kalan entrymi göndereyim de tam anlaşılsın :

başlık kafeinsiz ; durum ilk defa gördüm ve yarım kalan entrym :

""

hocam "" kült sayılabilecek "" değil "" kült "" hocam "" kült "".

çünkü blade runner kült'tür. ergen bebeler gibi konuşup ince bir ayar alınca da üzerine ibo-şov dansözleri gibi aldığın ayarı okuduktan sonra kıvırtma.

sadece dikkat ederek konuş, olay budur. yoksa bu kadar güzel ve izlenesi bir iş yapan adam ego mu kastırıyorda çocukluk döneminin efsanelerine saygı duymuyor.
    ...
    ""

kısaca blade runner gibi dev bir efsaneye saygı duyup bu film kültün kültüdür demek yerine kült sayılabilecek gibi ergen bebelerin bile kurmaktan çekineceği bir über dangalaklık yapmıştır.

egosunun yaptığı terbiyesizlik, saygısızlık için ciddi bir özür dileyeceğini hiç sanmıyorum. atın fava bekleyin ibo-şov dansözü yolda..

kısaca aylar önce hakkında başka bir yazarın yazdıklarının tamamen doğrulandığı biridir.

kafeinsiz denen youtube kanalı da ilk izlediğim videosu ile bitmiştir.

egosunu taçlandırarak formata selam göndererek entrymi kapatayım, sonuçta blade runner gibi kült-ün kült'ü olan bir film a "" kült sayılabilir "" dangalaklığını yapan bir zavallı en fazla :

"" atanamamış ibo-şov dansözü ""

dür.