şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sinema ve tv alanında haber ve incelemeler barındıran kafeinsiz'in en bilinen iki yüzünden biridir. (diğer kişiyse, artık videolara sık çıkamasa da selen yanar'dır).

kafeinsiz'deki kendi tanımıyla: "kafeinsiz'in yaratıcısı, arayüz tasarımı gurusu, sosyal medya tansiyon aleti, atar ustası, müzik aşığı, sinema arşivi... bu tanımlara bakacak olursak megaloman"ıdır.

kafeinsiz'in #bu hafta programlarının birinde paylaştığı sakalsız görüntüleri, sakalın kendisine ne kadar yakıştığını göstermiştir.

selen yanar'ın aksanlı konuşması nasıl onun için imajlaşmışsa, berk gün'ün de muzip gülüşünün kendisi için imajlaşan bir değer taşıdığını düşünmekteyimdir.
  • uzun yıllar önce kocaeli'nden istanbul'a pinhani, bulutsuzluk özlemi ve pijama (öyleydi sanırım) konseri dönüşü kendisi ile uzun uzun galatasaray'ı tartıştığımız renktaş yiğit. sasa iliç gitsin inamato 10 numara oynasın diyerek yok artık berk dedirtmiştir bana. ama iyi galatasaray'lı olması sebebi ile görmezden geldik. adam fena adam değil. sana puanım 9 kanka..
  • tembel ve antipatik. maymun iştahlı. aptal saptal videolarla egosuyla kafeinsizin içine etmiştir.
  • bu entry'i yazma sebebim son zamanlarda insanların yorumlarını kafana fazla taktığın gözleminde bulunmam. şahsen yapıcı eleştirileri dikkate almanı, geri kalanlarını siktir etmeni tavsiye ederim. sana yorum atan kitlenin neredeyse hepsi ortalama bir yurdum insanın ahlakına ve bilgisine sahip. ben senin videolarını gündemden haberdar olmak için izliyorum. kibirli bir insan olup olmaman beni bağlamıyor. seninle bir dostluğum yok, hocam veya patronum değilsin. bu sebeple senin "ego" 'ya sahip olman benim zerre umurumda değil. hatta çoğu zaman insanların "kibir" olarak adlandırdığı fazlasıyla subjektif yorumların yemeğimi yerken beni güldürüyor. warner bros. ve sony'e karşı aldığın tavrı tebrik etmek isterim. çoğu insan üç beş kuruş sponsorluk için bu sikik sansür destekçisi şirketlerin götlerini yalayarak videolar çekiyor. blade runner 2049'un sansür rezaletini senin dışında çok az kanal dile getirme cesaretinde bulunabildi. dolaylı yoldan da olsa senin sayende bu sikik sansürcülerin filmine gitmedim. onları bir 30 lira zarara uğrattın, belki bu biraz daha kendini iyi hissettirir.

herkesin benim bakışıma açıma sahip olmasını elbette beklemiyorum. bazı insanlar senin üslubundan rahatsız olabilir - ki oluyor-. art niyetli biri olduğunu düşünmüyorum. insanların hoşlanmadığı bu "egon" aslında sana sansürcü zihniyete veya çok fazla dile getirilemeyen diğer şeylere karşı çıkma gücünü de veriyor olabilir. yüzbinlerce izlenme alan sikik sinema eleştiri kanallarında insanlar, "sansür" kelimesini bile ağzına alamıyorlar. bu kanalları takip eden kitlenin senden hoşlanması mümkün değil. bunun için bir çaba harcamamanı tavsiye ederim. bu entry'de hoşlanmadığım taraflarından fark ettiysen pek bahsetmedim. insanların yorumlarını fazlasıyla kafana takıp moralinin bozulduğunu -konsol üssü yayını dahil- son bir kaç videoda fark ettim, bu sebeple sadece kendini biraz daha iyi hissetmen için herhangi bir eleştiride bulunmayacağım. biraz kendini topladığını gördükten sonra ben de seni "gömmek" için burada olacağım.

not : berk gün'ü özel hayatta tanımam, kendisini kafeinsiz'de çektiği videolardan biliyorum.
  • eğer bu dünyada sinemadan anlamayan birini göster deseler listeye yazacağım ilk isim olacak insan. sen yapma abicim bu işleri.
  • cenk durmazel beylerin canınsın sen senin ve kentsel gidişim isimli solo şarkılarının kliplerinin yönetmenliğini üstlenen kişi. daha çok kafeinsiz kanalı vesilesi ile bilinir.
  • kafeinsiz isimli beyinsiz bir youtube kanalı olan , onda da amerikalı youtuberların içeriklerini araklayarak videolar yapan emek hırsızı bir tip.

aslında iyiki de öyle yapıyor çünkü kendi başına film yorumlamaya çalışırkende fena sıçıyor üzerine bu kanalın devam etmesini istiyorsanız patreon'dan destek olun falan diyor

sanırım hedef kitlesi henüz ingilizce ogrenmemis çoluk çocuk geek'ler. bir de dış ortam çekimlerinde sürekli birilerine atar gider saçma sapan tavırlar

kısaca denk gelindiğinde koşarak uzaklaşılması gereken bir ergen irisi. youtube önerip duruyordu engelledim rahatladım
  • 10 kasımda muhteşem bir içerik sunmuştur. keşke herkes kendi ilgi alanı ile alakalı bu kadar kapsamlı bir video hazırlayabilse. kendime adıma minnettarım.

https://youtu.be/ndh0grmxi4e