şükela:  tümü | bugün
 • sinema ve tv alanında haber ve incelemeler barındıran kafeinsiz'in en bilinen iki yüzünden biridir. (diğer kişiyse, artık videolara sık çıkamasa da selen yanar'dır).

  kafeinsiz'deki kendi tanımıyla: "kafeinsiz'in yaratıcısı, arayüz tasarımı gurusu, sosyal medya tansiyon aleti, atar ustası, müzik aşığı, sinema arşivi... bu tanımlara bakacak olursak megaloman"ıdır.

  kafeinsiz'in #bu hafta programlarının birinde paylaştığı sakalsız görüntüleri, sakalın kendisine ne kadar yakıştığını göstermiştir.

  selen yanar'ın aksanlı konuşması nasıl onun için imajlaşmışsa, berk gün'ün de muzip gülüşünün kendisi için imajlaşan bir değer taşıdığını düşünmekteyimdir.
 • uzun yıllar önce kocaeli'nden istanbul'a pinhani, bulutsuzluk özlemi ve pijama (öyleydi sanırım) konseri dönüşü kendisi ile uzun uzun galatasaray'ı tartıştığımız renktaş yiğit. sasa iliç gitsin inamato 10 numara oynasın diyerek yok artık berk dedirtmiştir bana. ama iyi galatasaray'lı olması sebebi ile görmezden geldik. adam fena adam değil. sana puanım 9 kanka..
 • tembel ve antipatik. maymun iştahlı. aptal saptal videolarla egosuyla kafeinsizin içine etmiştir.
 • hemen yukarımda aylar önce yazılmış olan ve silinmesin diye buraya da aktaracağım bir başka yazarımızın yazdığı, hakkındaki düşünceleri şu anda o kadar ama o kadar doğru geliyor, inanın size anlatamam. bakın yazarımız silerse diye hemen üstümde bu başlıkta yazdıklarını önce copy-paste ediyorum. ne yazmış :

  ""
  tembel ve antipatik. maymun iştahlı. aptal saptal videolarla egosuyla kafeinsizin içine etmiştir.

  16.07.2017 18:51 resistanbul
  ""

  resistanbul bicili hazırımıza çok teşekkür ederim.

  bakın şimdi ben yazarımızın bu entrysinden tamamen bağımsız bu berk gün denen ve artık izlemeye tamamen tövbe ettiğim - - - tek ve ilk videosudur bu arada - - -

  yani ne demiş eskiler, ilk intiba son intibadır ve bakın kafeinsiz denen site başkalarının ise görsünler sitelerinin nasıl bir egosantrik elinde olduğunu..

  şimdi blade runner malumunuz sansürlendi. ben gündemden işlerim dolayısıyla uzak kaldığından nedeni tam bilmiyorum ve merak içindeyim ve "" kafeinsiz "" diye bir sitede incelemesi geldi.

  hayır site ne hiç bilmiyorum ama konu önemli; sonuçta blade runner efsane kült ötesi muazzam dev bir yapım, bu yüzden bu ilk defa gördüğüm kafeinsiz denen sitenin videosunu hemen açtım ve tıklıyorum. bilgili bir tip konuşuyor ama çokta kibirli ve ukalaca gelen bir üslupu var ama dert değil. izlemeye devam ama ilerisinde muazzam bir terbiyesizlik yapmaz mı..

  oha yani çüş çüş çüş. bakın bu kişinin kim olduğunu önce görmedim. youtube da kafeinsiz isimli bir kanalda idi ve hemen o başlığa gelip yazmaya başladım ve o entrym bitmeden dedim bir daha bakayım belki ben konuşanın ismini görmedim dedim. hakikaten öyle imiş. berk gün deden kişi imiş bu ego mego bomboş kişi.

  durun şimdi size kafeinsiz başlığında yarım kalan entrymi göndereyim de tam anlaşılsın :

  başlık kafeinsiz ; durum ilk defa gördüm ve yarım kalan entrym :

  ""

  hocam "" kült sayılabilecek "" değil "" kült "" hocam "" kült "".

  çünkü blade runner kült'tür. ergen bebeler gibi konuşup ince bir ayar alınca da üzerine ibo-şov dansözleri gibi aldığın ayarı okuduktan sonra kıvırtma.

  sadece dikkat ederek konuş, olay budur. yoksa bu kadar güzel ve izlenesi bir iş yapan adam ego mu kastırıyorda çocukluk döneminin efsanelerine saygı duymuyor.
  ...
  ""

  kısaca blade runner gibi dev bir efsaneye saygı duyup bu film kültün kültüdür demek yerine kült sayılabilecek gibi ergen bebelerin bile kurmaktan çekineceği bir über dangalaklık yapmıştır.

  egosunun yaptığı terbiyesizlik, saygısızlık için ciddi bir özür dileyeceğini hiç sanmıyorum. atın fava bekleyin ibo-şov dansözü yolda..

  kısaca aylar önce hakkında başka bir yazarın yazdıklarının tamamen doğrulandığı biridir.

  kafeinsiz denen youtube kanalı da ilk izlediğim videosu ile bitmiştir.

  egosunu taçlandırarak formata selam göndererek entrymi kapatayım, sonuçta blade runner gibi kült-ün kült'ü olan bir film a "" kült sayılabilir "" dangalaklığını yapan bir zavallı en fazla :

  "" atanamamış ibo-şov dansözü ""

  dür.
 • bu entry'i yazma sebebim son zamanlarda insanların yorumlarını kafana fazla taktığın gözleminde bulunmam. şahsen yapıcı eleştirileri dikkate almanı, geri kalanlarını siktir etmeni tavsiye ederim. sana yorum atan kitlenin neredeyse hepsi ortalama bir yurdum insanın ahlakına ve bilgisine sahip. ben senin videolarını gündemden haberdar olmak için izliyorum. kibirli bir insan olup olmaman beni bağlamıyor. seninle bir dostluğum yok, hocam veya patronum değilsin. bu sebeple senin "ego" 'ya sahip olman benim zerre umurumda değil. hatta çoğu zaman insanların "kibir" olarak adlandırdığı fazlasıyla subjektif yorumların yemeğimi yerken beni güldürüyor. warner bros. ve sony'e karşı aldığın tavrı tebrik etmek isterim. çoğu insan üç beş kuruş sponsorluk için bu sikik sansür destekçisi şirketlerin götlerini yalayarak videolar çekiyor. blade runner 2049'un sansür rezaletini senin dışında çok az kanal dile getirme cesaretinde bulunabildi. dolaylı yoldan da olsa senin sayende bu sikik sansürcülerin filmine gitmedim. onları bir 30 lira zarara uğrattın, belki bu biraz daha kendini iyi hissettirir.

  herkesin benim bakışıma açıma sahip olmasını elbette beklemiyorum. bazı insanlar senin üslubundan rahatsız olabilir - ki oluyor-. art niyetli biri olduğunu düşünmüyorum. insanların hoşlanmadığı bu "egon" aslında sana sansürcü zihniyete veya çok fazla dile getirilemeyen diğer şeylere karşı çıkma gücünü de veriyor olabilir. yüzbinlerce izlenme alan sikik sinema eleştiri kanallarında insanlar, "sansür" kelimesini bile ağzına alamıyorlar. bu kanalları takip eden kitlenin senden hoşlanması mümkün değil. bunun için bir çaba harcamamanı tavsiye ederim. bu entry'de hoşlanmadığım taraflarından fark ettiysen pek bahsetmedim. insanların yorumlarını fazlasıyla kafana takıp moralinin bozulduğunu -konsol üssü yayını dahil- son bir kaç videoda fark ettim, bu sebeple sadece kendini biraz daha iyi hissetmen için herhangi bir eleştiride bulunmayacağım. biraz kendini topladığını gördükten sonra ben de seni "gömmek" için burada olacağım.

  not : berk gün'ü özel hayatta tanımam, kendisini kafeinsiz'de çektiği videolardan biliyorum.
 • eğer bu dünyada sinemadan anlamayan birini göster deseler listeye yazacağım ilk isim olacak insan. sen yapma abicim bu işleri.