şükela:  tümü | bugün soru sor
 • saclari ve (sahadaki diger oyunculara oranla) kisa boyuyla 1986 yilindan kopup gelen naim suleymanoglu esintileri yasatmakta olan genc oyuncu. anlina dusen saclarini alttan uflese koparmada 120 silkmede 160 kilosu var gibi duruyor.
 • koçum benim çalışarak geldi bu günlere kadar. türk basketbolundan oyun kurucu yetişmiyor hebele hübele diyen, boş konuşan dinozorlara inat kenan kardeşiyle beraber geliyor. ne büyük bir şans ki fenerbahçeli ve fenerbahçe'nin oyuncusu. ibrahim abisi gibi belki de zamanı gelince bu takımın bayraktarı olacak, kaptanı olacak, şampiyonluklar yaşayacak gerek milli gerekse sevgili fenerbahçesiyle. ama unutmamalı asla ve asla ben oldum havasına girmeden, sürekli kendisini geliştirmeli, çalışmalı. başarının anahtarı çalışmaktan geçiyor. başarıların daimi olsun fenerbahçeli berk. :)
 • fenerbahçe ülker kadrosundaki guardlar arasında belki en atletiği, en güçlüsü, en hızlısı değil ama kesinlikle en akıllısı.
 • kenan sipahi'den daha çok beğendiğim oyundur.
 • ciddi ciddi yetenekli bir kardeşimiz. çok hızlı, cesur, savunması iyi, gayretli ve pas tercihleri de fena değil. fenerbahçe ülker'in barış'ı göndermek istemesini daha iyi anlıyorum. obradoviç kalitenin kokusunu almış belli ki. yani ben aldıysam o çoktan kokunun yerini tespit etmiştir zaten. o değil de milli takıma oyun kurucu bulamıyorduk ama çok iyi bir nesil geliyor alttan.
 • ergen mergen denmiş de çocuk zaten ergen yani. bildiğin liseli ama obra reyizin elinde çok iyi yerlere gelebilir. rixos cup'ta oyuna girdiği her an hiç sinmeden ben burdayım, beni görün mesajını verdi. koçu da kendisini oynatabilmek için türk oyuncu kıtlığında barış gibi kalburüstü bir ismi elden çıkarmayı göze almışken elindeki fırsatın kıymetini bilir inşallah.
 • zalgiris maçında gözlerimi dolduran yetenek, fenerbahçeli, gelecekteki kaptanımız.
  ciddiyeti, hırsı hatta resmen oyuna açlığı, ayakları,savunması.. şu saatte maçın tekrarını izliyorum ve bu çocuğa resmen bayıldım.
  umarım yolu açık olur arkadaşlarıyla birlikte. ayrıca sıkı bir fenerbahçe taraftarıymış ki bu yüzden daha da çok seviyorum kendisini.
  umarım hiç sakatlık yüzü görmez.
 • fenerbahçe ülker'in oyuncusu.

  az önce biten 23 şubat 2014 fenerbahçe ülker aliağa petkim maçında yaklaşık 26 dakika süre aldı. maçı da 4 sayı, 3 rebound, 8 asist, 3 top çalma gibi müthiş bir istatistik veriyle tamamladı.
 • bu oyuncunun kaderini belirleyecek üç harf var.."ş""u" ve "t".
  yerinde olsam bütün yazı bu konuyu düşünerek ve çalışarak geçirirdim. "shooting arc" ve "release" kavramları üzerine ne bulsam okur ne video bulsam izlerdim.
  zira bu iki basit kelime berk'in milyoner olup olmayacağını belirleyecek.
 • yetenekli fakat fazla heyecanlı. baskı altında kendini kaybediyor. bu seviyede sahaya çıkıyorsa biraz daha serin kanlı olması lazım.

  kenan sipahi'nin tecrübe! ve fizik avantajı var. şutlarda berk daha eli düzgün gibi. kenan bir star olabilecek tarza sahip. berk için en azından şimdilik bunu söyleyemeyiz.