şükela:  tümü | bugün
  • instagram'da kısa videolarla başarılı mizah işleri yapan genç bir arkadaş.

şu ve şu videolarını izlerken çok güldüm. hep böyle devam etsin. ayrıca ağzını yayarak konuşmanın moda olduğu ş dönemde oturaklı diksiyonuyla dikkatimi de çekmiştir.
  • genç yasina ragmen cogu komedyene ders verebilecek yetenekli bir kardesimiz. kaliteli mizahinin yaninda oyunculugu da dikkat cekiyor. bos beles 'icerik üretici'lerinden sikilanlar icin cöldeki vaha görevi görüyor. toplum elestirisi temali videolari kisisel favorim. icinde bulundugu y kusaginin cok üzerinde oldugu videolarindan belli.
  • mimikleri başarılı olan bir genç. mizahı da gayet yerinde bence. ileride adını daha çok duyacağımızı düşünüyorum.
  • yeni yeni takip etmeye başladığım yetenekli kardeşimiz. farklı bir mizah anlayışı var, gitar çalabiliyor, sesi güzel, diksiyonu da iyi. tam da seçim arifesinde çok eğlenceli bir video yapmış. ileride çok daha başarılı olacağına inanıyorum. yolu açık olsun.
  • bugun tesadufen kesfettigim ve amatorce cektigi videolarla beni kahkahalara suruklemis sivasta yasayan genc bir arkadas. videolarina gulerken instagramina pinledigi soru cevap bolumune denk geldim ve uydurma sarkilarinin ne kadar muazzam oldugunu gorunce "umarim universite sinavinda muhendislik kazanmaya calisip kendini harcamaz" diye dusundum. kendisiyle ilgili daha cok bilgi vermesini merakla bekliyorum.
  • bu çocukta potansiyel var ve potansiyelini kullanırsa alır yürür diyorum.
  • biraz aykut elmas'ın biraz da berkcan güven'in 5-6 sene önceki halini andıran genç.

ileride baya ünlü olur.
  • kendisine aşığımdır beni bulsundur ya da ben sivasta onu bulurum
  • reynmenin en yakın arkadaşlarından biri. ama sesi reynmenin sesinden bin kat daha iyi.

geleceğin aykut elması berkcan güveni filan denmiş ama bu çocuğun değişik bir aurası var. berkcan kadar çılgın ve free takılmıyor ama iyi iş çıkarır. yaşı zaten bayağı genç 19 filan. reynmenin arkadaş grubunda en genç olan kendisidir kesin.

bir de youtuber, fenomen vs arkadaşlığı iki türlüdür. bir yancı takılan arkadaş vardır -tamamen izleyici kapmak için- bir de harbi harbi arkadaş vardır. bu çocuk harbi harbi arkadaşa benzediği için kendisi bana çok samimi geliyor.

umarım ileride buralar değerlenir.

edit: az önce google'dan baktım 11 yaşından beri tiyatroyla da ilgileniyormuş. kalbimi çaldın gene. eli yüzü düzgün de çocuk umarım ileride çook çok iyi yerlerde görürüz.
  • ileride çok ünleneceğini düşündüğüm, dün paylaştığı video ile epey güldüren genç ve yetenekli kardeşimiz.

--- spoiler ---

benim alerjim var çiçeğe karşı
    --- spoiler ---