şükela:  tümü | bugün
  • 15.02.2008 tarihinde yayınlanan passaparola'da boy gösteren ve programda 2003 yılı best model of turkey yarışmasında 1. olduğunu söyleyen, yakışıklı olduğu kadar sorulan bütün soruları bilmesiyle bilgi sahibi olduğunu da kanıtlayan insan.
  • akasya durağı adlı dizide, hukuk fakültesi'nde okuyan taksi şoförü murat karakterini canlandırmaktadır.
  • (bkz: berk tokay)
  • arka sokaklar adlı, asla katlanamadığım dizinin, yeni sezon için çağla kubat'la birlikte yaptığı diğer transfer. bu ikili diziye fazla gibi geldi bana ama... neyse...
  • benim gözümde türkiye'de sarp apak'la beraber amansız bir "türkiye'nin en yeteneksiz oyuncusu" mücadelesi içinde olan insan. aslında yakışıklı da çocuk bıraksa bu işleri modellik kariyerine devam etse herkes için en hayırlısı olacak. zira rol yapamamaktan ölecek bir gün haberi yok.
  • bu kadar yakisikli olmasina ragmen cok mutevazi adam. mukemmel vucuda sahip. kiz olsam hemen veririm hatta ilk buna veririm diyecegim kadar yakisikli. herifi gorup kiskanmamak imkansiz. karakteri duzgun oldugu icinde digerlerinden bir adim onde... ayrica super kafa bir babasi ve cok iyi cok sevecen bir annesi var. yeni dizisiyle kariyeri daha iyi yerlere gelir umarim...
    edit:imla
  • yeteneksiz olduguna bakmaz bir o kadar da sitem eder.boyleleri vergi vermeyi harac goruyorsa ben de onun kazandigi tek kurusu helal gormuyorum.hepimiz vatandas olarak uzerimize duseni yaparken senin bu kadar kustah ve isyankar olman nedendir bilinmez.

http://www.ensonhaber.com/…i-isyani-2013-04-01.html
  • yakışıklı ya da karizmatik, artık nasıl denirse o konuda hemfikirim. lakin oyunculuk konusunda zerre yetenek yok.
  • rottweiler cinsi köpeğinin saldırısına uğramış ve yüzüne 35 dikiş atılmıştır. ne haldedir pek bilemiyoruz ama geçmiş olsun diyelim kardeşimize
  • yüzünün hangi kısmı yara aldı bilmiyorum ama medyada yansıdığı şekilde 35 dikiş atıldıysa o surattan artık hayır beklenmemesi gerektiğini düşündüğüm tv yüzü.