• abi bu adamın neresi yakışıklı allah aşkına? mahalle aralarında ucuz takım elbisesiyle elinde tesbih sallayan tiplere benziyor. yozgat'ta, kırıkkale'de bir sürü bulursun bunun gibi.
  • benim gözümde türkiye'de sarp apak'la beraber amansız bir "türkiye'nin en yeteneksiz oyuncusu" mücadelesi içinde olan insan. aslında yakışıklı da çocuk bıraksa bu işleri modellik kariyerine devam etse herkes için en hayırlısı olacak. zira rol yapamamaktan ölecek bir gün haberi yok.
  • dikişli ya da dikişsiz her şekilde itici gözüken kişi.
  • bu çocuğun gerçek adı hüseyin olmalı. bakıp bakıp bunu düşünüyorum. nedense ona bu ismi yakıştırıyorum.

tam bir anadolu çocuğu tipi var. anadolu çocuğu olmak kötü bir şey değil. kendisine laf çakıyor değilim. sadece gözlediğim böyle bir tipinin olduğu.

yo dostum yo böyle biri berk olamaz.
  • bütün sete küfür etmiştir.
    karavanda sahnesini beklerken, sete alınmasına 5-10 dakika kala karavandan, arkasına tayfasını da alarak çıkıp sete yönelmiştir. bir asistana gelip noluyo diye sorup set ile ilgili bilgi aldıktan sonra, "siz anca otuzbir çekersiniz, siktirin gidin orospu çocukları." diyerek diğer karavana, yine tayfasıyla beraber üzerlerindeki asker kostümlerini çıkarmaya gitmişlerdir ve doğal olarak set durmuştur. kendisi ve diğer 7 oyuncu seti terketmek için servise binerken ekip kime küfrettiğini, neler olduğunu sorup bir açıklama beklemiştir. kendisi servisteyken diğer oyuncuları servisin önüne siper ederek ekibe etmediğini, sadece bir kişiye ettiğini söylemiştir ama onun kim olduğunu söylememiştir.( siper etmek yanlış anlaşılmasın iki taraftan da fiziksel bir müdahale yada küfür olmadı o saatten sonra, olmaması içi iki tarafta engel olmak istedi.)
    takip eden süreçte ekibin yarısı ve iki yönetmen işinden olmuş, limon yapım hemen yeni ekip kurmuş ve sadece 1 gün boş geçerek işe devam etmiştir. evet evet, setteler şuan gidin bakın. küfür yemiş olanların bir kısmı hala sette berk oktay'ın yüzüne bakarak işlerine devam ediyor.
  • ileri duzey metod oyunculugunu gordukten sonra “soyun ve kask takmaya devam et abi sen en iyisi” demek istedigim döğüşçü.
  • bu herif cidden sivilde varoş olan asteğmenlere benziyor.
  • oyunculuğunu bir türlü beğenemediğim insan. belki adam gayet iyi yapıyordur işini ama benim için hep bir şeyler eksik sanki. hep rol yaptığı çok belli gibi ne bileyim sanki tek kanalı var oradan oynuyor tüm dizilerde gibi.
  • ifşasını yorumlamak gerekirse sağlam kamaşullaha sahip oyuncu. ama itici bir tipi var, yakışıklı bulamıyorum kendisini.
  • neden ünlü olduğu anlaşılamayan kişi.
hesabın var mı? giriş yap