şükela:  tümü | bugün soru sor
  • başlığı olmadığını görünce açmak istediğim, profesyonel counter strike oyuncusuyken e-spora ara vermiş ve twitch yayınlarına başlamış kişi. kendi yayınları olmasına rağmen genelde unlost ile birlikte takılıyorlar. yayınlardan gördüğüm kadarıyla çok pozitif ve düzgün birisi.

kendisinden güzel birkaç mirage taktiği de kaptım sağ olsun. özellikle raunt başlangıcında hızlıca connectordan çıkıp, mid'i smokeladıktan sonra flaşla underpass'e girince her rekabetçide en az 1-2 raunt alıyorum. karşı takım o kadar hızlı bir çıkışı hiç beklemiyor.

şöyle bir dust_2 taktiği videosu da var.

https://www.youtube.com/watch?v=zuw-de9a4_8&
  • csgo adlı oyuna 5 yıl içerisinde yaklaşık 10.000 saat süre ayıran 20 yaşındaki oyuncudur.

office map videosu
  • tkt’yi yayınlarında taşıyan adam. unlost’tan açık ara daha iyi cs oynuyor ve genelde birinci rip oluyor.
    kendi yayınlarında ise sabit oynadığı adamlar vardır.
    kendisinden öğrendiğim taktikler işime yaramıştır.
  • an itibarı ile canlı yayında
    3000 küsür izleyeni var rahat bir kardeşimiz
    oyunu yemiş bitirmiş tüm çıkarmış devam ediyor havası var fakat arada yediği headshotlar gözümüzden kaçmıyor :)
    şaka bir yana iyi bir cs go oyunucusu buradan silver bir abisi olarak selamlar...
  • türkiye'deki en yetenekli csgo oyuncusu olabilir. ayrıca kendisinin tkt ' nin en zeki üyesi .
  • kendisinin yaptığı her işi ciddiye almasını seviyorum.

blast pro series istanbul'un sunumunu unlost ile beraber üstlenmişlerdi. kendisi sadece yorumculuk yapacağını sansa da (kendi söylemi) spikerlik de ona kaldı. yine de bozuntuya vermedi, adam 10 saat boyunca hiç durmadan maç anlattı. hiç cıvımadı da. unlost epey cıvıdı, müzikler falan açtı. işi daha eğlenceli bir havaya bürümek istedi. bence berk başta rahatsız oldu ama sonra koy götüne rahvan gitsin dedi. *
  • izlemekten keyif aldığım nadir yayıncılardan biridir kendisi. cs kültürünün böyle güzel insanlarla devam etmesi çok güzel bir duygu.
  • çocukluğu internet kafelerde geçmiş eski cs oyuncusu. hayatına twitch yayıncısı olarak devam etmekte olup yaptığı işte başarılı olduğunu düşünüyorum. yayınlarını izlerken epey keyif alıyorum, özelikle takım arkadaşına birşey sorduktan sonra tam cevap gelecekken “bi sus” deyip rakibi vurması en sevdiğim özelliği. oyunculuk zamanlarında beni epey boostladı sağolsun :).