• 1996 doğumlu insan olabileceğine dair hala şüphelerim varken galatasaray a takımı ile antremana çıkarak beni şaşırtan oyuncumuz.

şaka bir yana şu çocuğun a takımla idman yapması bile galatasaray'da değişen vizyonun, genişleyen ufkun göstergesidir. hatırlatmakta fayda var ki wayne rooney 16 yaşındayken şampiyonlar liginde ilk golünü atmıştır. yani berk gibi örneklerin daha da çoğalması galatasaray'ı avrupa'da yeniden olması gereken konumuna getirmek için gereklidir.

düzeltme: wayne rooney'in 16 yaşındayken attığı gol şampiyonlar ligi'nde değil premier lig'de atılmış. dolayısıyla wayne rooney şampiyonlar ligi'nin değil premier lig'in en genç golcüsüdür.
  • galatasaray tarihinde forma giyen en genç oyuncu olma özelliğini eline geçiren futbolcu. bu rekoru(!) elinde bulunduran emre b'yi galatasaray tarihinden silmesi açısından takdir edilmesi gereken futbolcudur.
  • galatasaray formasıyla ilk resmi maçına doğum gününden 1 gün sonra 10 ocak 2012 galatasaray adana demirspor maçının 83. dakikasında oyuna girerek çıkmıştır.
  • floryadan aldığım istihbarata göre fatih hoca 2 tane eğitmeni görevlendirmiş berk için. yakında 18 kişilik kadroya da alacağını söylüyormuş çevresine.
  • geleceğin yıldızı olarak gösterilen yetenekli sol ayak.halim fıçıcı galatasaraya gelişini şöyle anlatıyor;
    florya'da alt yapı seçmeleri vardı. bir gruba ben bakıyordum bir guruba recep hoca. 1-2 dakika sonra gözüme birini kestirdim. recep hocaya o tarafı bırak bu tarafa gel sana bir oyuncu göstereceğim dedim. berk'e pas geldi aldı topu içeri girdi ortayı yaptı hemen antrenmanı bıraktırdık ve yanımıza çağırdık. sordum oğlum sen nerden geldin diye. karşıyaka'dan geldiğini söyledi. yanında sadece annesi vardı. berk o zaman birinci elemeyi geçmişti ve ikinci, üçüncü elemelere gelmesi gerekiyordu. annesinden numaralarını aldık ve gönderdik ama içimize kurt düştü. bu çocuk izmir'den gelmiş nerede kalacak dönecek mi ne olacak bir dahaki seçmeye gelecek mi hiçbirşey bilmiyoruz. gittik fatih ibradı'ya recep hocayla birlikte. fatih ibradı'ya anlattık.

çok iyi bir oyuncu vardı numarasını aldık ama bir daha gelir mi gelmez mi bilmiyoruz dedik. fatih ibradı numarası var mı dedi. var dedik. hemen aradı. annesi çıktı. annesi de otobüs bileti almış tam tesislerin karşısındaki parkta oturuyormuşlar. otobüs saatinin gelmesini bekliyorlarmış. fatih ibradı hemen kulübe gelirmisiniz dedi. ali yavaş'tan aldığı talimatla fatih ibradı ilgilendi olayla. biz bu çocuğu almak istiyoruz, biletinizi iptal edin, otel ayarlayalım daha sonra da uçakla göndeririz diyince geldiler. daha sonra biz ali yavaş ile odaya geçtik ve bu çocuğun gelecekte iyi yerlere geleceğini dolayısıyla da galatasaray alt yapısına kazandırılması gerektiğini söyledik. seçmeye gerek yok alalım bu oyuncuyu dedik.
  • son olaydan sonra dövmesini sildirmemesi gereken; yetenekli futbolcu.

daha fazla çalışmalı hatta bu durumdan sonra.

(bkz: #43961421)
  • galatasaray futbol takımı'nın altyapısına 2008 yılında karşıyaka'dan kattığı ve 12 yaşında profesyonel imza attırdığı 1996 doğumlu genç yetenek. bu sezon coca-cola akademi u16 ligi'nde görev almış. umarım altyapıda efsane olup a takımda hiç yer alamayanlardan biri daha olmaz. boy pos takviye edilse iyi olur sanki.

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/…w.aspx?id=19610503
  • kariyeri başlamadan bitmiştir. başbakan kafayı taktı bi kere
  • son açıklamasından sonra diyeceğim;
    on numara beş yıldız karakterde yaşını aşmış bir insan.
    kendisini tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

dövme konusuna gelince
    kişinin vücudun sürekli görebildiği yerlerine yaptırması bence riskli
    insan sıkılabilir. her şey gibi zevklerimiz de zamanla değişmekte
    dün çok beğendiğimiz bir şey yarın anlamın yitirebilir
    dövmeyle barışık olmak için yaptırırken göremediğimiz bölgeleri tercih etmek sanırım daha mantıklı.
  • mahallemizin çocuğu arkadaşımın kardeşi olan genç yetenek. tüm mahalle olarak kendisini a takımda görmeyi bekliyoruz.
hesabın var mı? giriş yap