şükela:  tümü | bugün soru sor
  • doğru anladıysam "hunt down the freeman" isimli bir half life modu yapıp 25 dolardan steam'de satan önemli oranda da olumsuz yorum almış bir şahıs. yaptıklarından yetenekli olduğunu anlamak mümkün, ama eleştirilere bakınca, oyunun bitmemiş olduğu ve bir çok şeyin çalıntı olduğu, cheat kullanmadan oyunun bitirilemiyor olduğuna dair duyumlar var. bu durumda potansiyelini gelecekte alkış toplayacak işlerde kinetiğe çevirmesini ummaktan başka bir şey gelmiyor elden.
  • (bkz: hunt down the freeman) garabetinden sorumlu adam. hangi aptal bunu yaptı derken altından bir türk çıkması üzdü açıkçası. bütün youtube bu oyunla taşak geçmektedir bu aralar. zira yarısı çalıntı, diğer yarısı da bozuktur. maplar sırf oynanan zaman ki saati aşsın da steam parayı iade etmesin diye anlamsız şekilde uzatılmış. bomboş yürüyorsunuz mapta. akıllarınca kurnazlık yapıyor ibneler. aynı düşmandan arka arkaya on tane göndermeler, bitmeyen loading screenler...
  • youtube'da ağır taşşak geçilen şahıs bir yazar arkadaş beni bilgilendirmeseydi ciddi ciddi hunt down the freeman denen boku satın alacaktım param boşa gidecekti. you fucked up my face* repliği ile yarmış moddur.
  • 20 yıl boyunca "en kötü 10 oyun" listelerinden inmeyecek bir oyun yaratan yapımcı.

    inanılmaz eseriyle karşılaşma hikayem de bu (bkz: # 77184795)