şükela:  tümü | bugün
  • survivor'a başladıktan sonra katılıp da iş yapan kimse görmemiştim berkan'a kadar. henüz kimsenin sivrilmediği ve muhtemelen sonuna kadar bariz bir şampiyonluk adayının olmayacağı bu sene katılması büyük şans. bir de ünlüler yerine gönüllülere katılsaydı kıbrıs'a rahat yürürdü. oyunlar da epey başarılı, fiziği ve hızı iyi olduğu gibi çok eğlenceli ve iyi birine benziyor. kurye mert ile birlikte favorim.

edit: performans olarak şampiyonluğu hak edecek kadar iyi ama karakteri kofti çıktı. özellikle takım değiştirdikten sonraki halleri tam bir fırıldağa yakışır cinsten. hiç dayak yememiş herhalde götü fena halde kalkık, yalakalık peşinde ezik bir tip. ağzı açık gezmeye devam etsin kendi takımında en fazla 2 kişiyi eleyip köyüne döner.
  • survivor 2020 potansiyel şampiyonu. ikinci bir ogetay vakası.
  • sanki her an roman havasına girecek bir hali var. edirneli olma ihtimali yüksek ama henüz tespit edemedim.
  • çok çirkin bir surata sahip varlık.
  • survivor 2020 ünlüler gönüllüler yarışmacılarından.

kendisi adam gibi adamdır, sonradan gelip inanılmaz katkı sağlamıştır, kaybettikten sonra burak gibi ağlamayan aslan gibi bir kardesimizdir. performansıda karakteri kadar düzgündür, cocuk o kadar cok koydu ki rakipleri 1-2 kez galip gelince sevincten adayı turlayacak neredeyse. seni yetiştiren ailede güzel yetiştirmiş seni devam böyle berkancım.
  • fıstık gibi çocuksun berkan maşallah. yarışmada desteklediğim 2 kişiden biri.

süper hızlı, sakin, ota boka karışmıyor, anırarak sevinip normale dönebiliyor gayet iyi bir yarışmacı. sms atmam ama destekliyorum seni*

sadece inanılmaz irite bir konuşma tarzı var. berkecan mı desem berkesu mu bilemedim. ağğbiee diye cümlelere girişi beni üzse de beni ilgilendirmiyor çünkğ fıstık gibi bir çocuk. sevgilisi kendisinde de fıstık bak eklemeden geçemeyeceğim. neyse umarım son 2ye kalırsın barışla.
  • nam-i diger redbull. yuruyusu, bitmek bilmeyen enerjisi ve roportaj verirken durduk yere arabesk sarkilar soylemesiyle beni surekli gulduren arkadasim. kucuklugunu bildigim icin tamamen dogal haliyle orda oldugunu, hesapsiz kitapsiz yaristigini soyleyebilirim. sampiyon olup gel arkandayiz babako.
  • spastik gibi hareketler yapan samimiyetsiz tip. takım değiştirince iyice ortaya çıktı bu durum.
  • acayip şekilde k”st’e benzettiğim survivor 2020 yarışmacısı.

(bkz: köst)