şükela:  tümü | bugün
136 entry daha
  • saka misiniz ya bugun 3 kisilik oynadi resmen. vallahi aranan kan bulumdu hem gsye hem milli takima hayirli olsun.
  • 16 eylül 2021 galatasaray lazio maçı'nda sahada morutan ile birlikteen beğendiğim topçumuz. ama berkan 1 morutan 2.

adamda bir çift ciğer daha vardı sanki ve 10 topun 9'unu olumlu kullandı.

böyle devam!
  • benim saydığım 8-9 maçtır hafta içi hafta sonu farketmiyor her maç ilk 11'de sahaya çıkıyor.

adam tam bir dinamo çıktı rıza baba.

lazio maçında fiziken de çok iyiydi. maşallah.
  • cicaldau ile birlikte bu sezonun en iyi transferi.
    nazar değmesin. tam bir canavar.
  • günün gizli kahramanlarından biri.
    kekoların favori tiktok parçasının da dediği gibi; ''sen makinasın makinaaa''
  • alan kontrolünü, sırtı dönük top almayı öğrendiği an bu ciğersizlikle üst düzey liglere transfer olabilir. acayip iyi vibe alıyorum bu çocuktan, çok düzgün birine benziyor.
  • ciğersiz amk.

oyun görüşünü biraz olsun geliştirip, ayağında çok daha az top tutarsa çok daha iyi olacak topçudur. bazı pozisyonlarda topu ayağından çok geç çıkarıyor ve müsait pozisyonda olan arkadaşlarını görmesi de zaman alıyor ama işin savunma kısmında neredeyse kusursuza yakın oynuyor, rakibi ısırıyor adeta.
  • bugün özellikle ilk yarı muhteşemdi. sürekli koşan ciğersiz orta saha rolünü harika oynadı. berkan'ın tek eksiği topa ilk dokunuşunun zayıf olması ve bu yüzden orta saha 4'lüsünün gerisinde regista tarzı oynayamaz ama bu şekilde çift ön liberolu ya da gerisinde bir regista varken büyük katkı sağlar.
  • ben izlerken yoruldum, o koşarken yorulmadı.
  • kasımpaşa maçının ardından başlıkta bu çocuğu yerin dibine sokan futbol otoriteleri vardı. olm sizin yatacak yeriniz yok ya.

adam 13 km koşmuş lazio maçında. muhteşem oynadı. 23 yaşında. gelişime açık. galatasaray'ın vazgeçilmezlerinden biri olacağını düşünüyorum. böyle devam aslanım.

tanım: 22 numaralı orta saha oyuncusu.