• adam tam bir kadın zevksizliği abidesi.
    muhtemel oynaşı ile eski eşi aynı kategoride.
    kendini heba etme berkant aliciğiimm..

edit : sevgili berkant aliciğim, bu düzenleme tamamen seni tebrik etmek için.. mesleki deformasyon olayını abartarak karşıma çıktığın birkaç yerden magazincilik oynuyorum resmen seninle. sanırsam ağustos başıydı tam tarihi hatırlamıyorum seni bir hatunla limonlu bahçe de yakaladım. turnayı tam gözünden vurduğun objektifimden kaçmadı. dünya küçük, istanbul daha da küçük. hatun taş gibiydi, doğru yolu bulmuşsun.
  • şarkıcı bir kişi. bu hayatta şarkısının klibinde adamlar grubundan tanıdığımız tolga akdoğan oynamış, klibi olduğundan daha da güzel göstermiştir. mimikleri klibi çok iyi yansıtmıştır.
  • besteleri oldukce yeterli ve kaliteli. muzigi siradan degil, dinlenilmeli.
  • "körfezde rüzgar" albümü güzel, sakin.
    her şeyi önceden gördüm şarkısını seviyorum. ama spotifyda dinleyeni yok gibi bir şey. daha fazlası hakkı gibi geliyor.
  • müzik camiasında hakettiği değeri görememiş değerli bir müzisyen. sanırım reklam işlerini pek beceremiyor. biz uzaktan kendisini takip etmeye devam ediyoruz.

ayrıca üstteki yazara hitaben; benim düşünceme göre eski eşinden kendisini iyi kurtarmıştır. böyle naif biri için hele ki...
hesabın var mı? giriş yap