• bu arkadaşı ilk olarak ağda yaptırdığı video ile tanıdım. adam hem sempatik hem inatçı hem de gözü kara! ağda videosundaki acısı gözlerinden okunuyor ama yine de vazgeçmiyor! o zaman dedim eskiden jackass vardı, sanıyorum türk versiyonunu çekiyorlar… daha sonra şu karışım deneme işleri, tıka basa yemek yeme yarışları falan derken videolar bi sardı beni... sonra bir baktım adam haliçte, oradan sonra bir gördüm arkadaşına dövme yaptırıyor! ve bunun gibi cesaret isteyen onlarca video… he bir de arkadaşlarına yaptıkları şizofren şakası da çok kaliteliydi! kim bu youtuber arkadaş; berkant yüksel.
    bütün bu videolar elbette ekip işi ancak bi hallerin ekran yüzü hızla berkant oluyor. will smith tarzı görüntüsü, cesur tavırları, gülünce içi parlayan gözleri, youtuber olarak celebrity olma yolundaki hızlı yükselişi falan derken bu arkadaşı daha nerelerde nasıl görürüz bilemem ama sınavlara girmemeye devam ederse okulunu uzatan bir ünlü olabilir kendisi… “şeytan tüyü var bu elemanda” dedirten kişilerden, bir de seviyor takipçileriyle iletişim halinde olmayı, neredeyse bütün ailesini tanıyoruz. yani biri de demiyo ki kardeş bize ne sizinkilerden diye çünkü adam öyle sempatik… ama abi çok içiyonuz! gençler böyle olmaz ben söyleyeyim size! az için ya da bi kadeh de bize verin! doğum günüydü geçenlerde bu arkadaşın, doğum günün kutlu olsun! bi haller ekipçe daha nice yüzbin bilmem kaç takipçilere!
hesabın var mı? giriş yap