şükela:  tümü | bugün soru sor
  • istanbullu gelin dizisinde murat karakterini canlandıran oyuncu. pek tatlı, pek yakışıklıymış. ilk dizisi ama bence daha sık sık göreceğiz kendisini. berkaycım canım öpüyorum.
  • burak deniz'e aşırı benziyor.
  • jeffrey dean morgan'ın gençliği.
  • burak deniz'e benzediğini yazmak için gelmiştim ama benden önce yazılmış zaten:)
    burak deniz biraz daha sert hatlı sanki. neyse. bananeyse amk. *
  • daha çok burak özçivit e benziyor.

instagram fotoğraflarında sürekli aynı pozda selfie çekiyor. terlemiş surat, nemlenmiş saçlar filan. yaşına göre pek genç durmuyor.
  • büşra develiyle çıkıyor diye biliyorum burak deniz'i. geçenlerde başka kadınla fotoğraf paylaştı dünyanın en güzel kadını falan diye. ulan dedim onlar bile ayrılmış da yenisini bile bulmuş.. bir de güzel falan demiş yazık büşra'ya diyorum. büşra develinin profile baktım burak deniz'in fotoğrafları duruyor. kız unutmadı mı yoksa yeni de fotoğraf koymuşlarmış diyorum vay anasını adama bak o kadını ne güzel seviyor gibiydi oysa falan..

meğersem burak deniz diye berkay hardalı takip ediyormuşum ben ne zamandır. adlara da pek hakim değilim tv olayım yok çünkü. diyeceğim o ki çok benziyorlar abi. ayrı insanlar olduğunu anlamam için fotoğraflarını yanyana koymam gerekti.
  • oyunculuğu iyi, doğal. yalnız konuşmasını yani diksiyonunu acilen düzeltmesi, geliştirmesi gerekiyor. konuşması çoğu zaman anlaşılır değil.
  • çok güzel bir ses tonu olan oyuncu.
  • yakışıklı çocuk. bazen rüzgar erkoçlar’a bazen burak deniz’e benziyor. ilginç.
  • tanınmasını sağlayan ilk dizisi istanbullu gelin'i gelen bir başrol teklifi yüzünden bırakmış. yapımcıya ihtar çekmiş. yeni dizisi muhtemelen 4-5 bölüm sonra final yapar. biraz tanınınca iş etiğini kenara bırakıp böyle yapanlar genellikle başarılı olamıyor.