• stuttgart altyapısında pırıl pırıl parlayan, 98 doğumlu müthiş bir gelecek vaat eden yetenekli futbolcu. iş gereği bazen 2 ayda bir, bazen ayda 2 kez almanya'ya gitmem gerekiyor. en keyif aldığım zamanlar alman u19 ve u17 turnuvalarını takip etmek. berkay özcan'ı da bir stuttgart u17 maçında tesadüfen fark ettim ve o günden beri takip ediyorum. parmak ısırtan bir gelişme kaydetti. orta sahada hücuma yönelik, yeni nesil 10 numara tipinde. biraz mesut özil'i andırıyor. her iki ayağını da iyi kullanıyor, vuruşları temiz. tempolu oynuyor ve adam geçebiliyor. kendisinden çok ümitliyim. umarım yakın gelecekte yıldızını parlatır.
  • takımı stuttgart'ın bundesliga 2'deki ilk maçında ilk 11'de başlayan 1998 doğumlu futbolcu.
  • bugün kenan koçakın yönettiği sandhausen takımına karşı stuttgart formasıyla 2 asist yapmıştır. beşiktaş izle ulan şu çocuğu
  • beşiktaş'ın ilgilendiği 19 yaşındaki alamancı on numara.

hayırlısı 1

hayırlısı 2

hayırlısı 3

kaynakların üçü de tek kaynak haber yapmış.
  • cok ciddi bir potansiyeli olan ve modern futbol icin gerekli olan adaptasyon ozelligine fazlasiyla sahip bir futbolcu. bugunun futbolunda 10 numara gibi algilansa da iyi bir hocanin elinde, 8 numaraya daha cok uyacagini ve esas paylamayi 8 numarada yapacagini dusunuyorum.
  • parası neyse alın getirin galatasaray'a devre arasında. ilk sene belhanda'yı yedekler, sonrasında sırtına 10 numarayı bile geçirir.

seneye büyük ihtimalle şampiyonlar ligi'nde de oynarız zaten, oyuncu gelmek ister.
  • arsenal'in ilgilendiği oyuncu.

lucescu'ya duyrulur.
  • türkiyeye yolu düşmesin. potansiyelinin amına koymasın boşu boşuna. oyuncuya gelirsek günümüzün 10 numaralarından istenen her şeye sahip bir topçu. ingiliz futboluna uyabilecek bir fiziği de var. 10 numaraya göre boyu biraz uzun. ama tekniği yüksek.
  • turk milli takimini sececegini soylemistir.
hesabın var mı? giriş yap