şükela:  tümü | bugün
  • benden önceki 7 kişiyi reklam almaktan komple uzaklaştırabilirsiniz ekşi sözlük yönetimi *

yaptığı işe youtuber lık diyen 10 14 yaş arası küçük çocukların sevgilisi boş insan.
  • babacım siz kaç para alıyosunuz da bunları yazıyosunuz. adam dalga geçer gibi klibi çok iyi demiş. hani nesi müthiş kardeş? uçak içinde garip hareketler yapmasının nesi müthiş olabilir? madem 50 100 tl para alıyosunuz burada entry girmek için, bari biraz gerçekçi yorumlar yazın. gerçek yorum okuyamıyoruz lan sizin gibiler yüzünden.
  • sözlükten iyi viral almış arkadaş. hiç komik değil:(

edit: artık seviyorum seni berkcan cmcmfmdsns önyargılıymışım.
  • vasıf : youtuber, eski vine kullanıcısı, auto tune kullanan rapçi pohpohcusu.

3-5 kuruş kazanıcaz diye gelecek nesli vasıfsızlaştırdınız. 10 sene sonraki nesil nasıl kolay yoldan para kazanırım arayışına girecek.
  • allah kimseyi sözlükte ölümüne youtuber savunacak kadar gerizekalı yapmasın aq
  • sabahın bu saatinde adına ardı ardına reklam kokan entryler döşenen bir şahıs.

(bkz: berkcan güven kim amk)
  • sözlük bitmiş dedirtendir. kitlenin dönüşümü vahim ve korkutucu. aynen abi güzel video abi.

" ovv yeeee broo ov yeee bebegim"
    - adam kaliteli mizah yapiyo vayndan beri takip ediyom. ( video izledi ve güldü)
  • çöp ötesi şarkı, çöp ötesi klip. burada beğendim yazanlara para falan mı veriyorlar?

kankaaaaa ekşi sözlük yazarı olan arkadaşınız var mı yaaaaa

şarkıyı atıcaz yazın güzel, ekşiciyim ama beğendim falan deyin xdxdxd

edit: şarkıyı gerçekten beğendiği, asla para veya başka bir menfaat karşılığında olumlu entry girmediğini belirten şahısların nicklerinin altına berkcan güven fanı olduklarını yazarak ölümsüzleştirmiş olduk. bu müzik dehası ve ultra sempatik arkadaşımızın fanı olduğunuzu yazmam sizin için problem olmasa gerek.
  • sik gibi klibi olan sik gibi sarkinin sahibi sahis. bunu begenenin cocugu spastik dogar.