şükela:  tümü | bugün
779 entry daha
  • berkcan dan sonrasini okumadim
  • yeniden'i beğenmiştim bunu pek beğenmedim; ama efe'de iş var cidden o nasıl verse'e girmektir.
  • berkcan'ı severim, bu kadar popüler olmadan da birkaç videosunu izlemiş ve sevmeye de o zaman başlamıştım. popüler olan herkes veya her şey gibi kendisiyle de aram açıldı zamanla ama hala youtube'a içerik üreten yerlilerden izleybildiğim, gülüp eğlenebildiğim tek kişi kendisi. ayıp etmek istemem, efe de dahil olmak üzere ekibinin geyiğini de komik buluyorum.

görüldüğü üzere yukarıda yazdıklarım tamamen youtuber kimliği ile alakalı. müzik hadisesine gelince bu çocuk youtuber olmasa "keşke müzik yapmasa" derim şu ana kadar yaptığı şarkılar için ama nihayetinde berkcan youtuber, ekmeğini youtube'dan kazanıyor ve yaptığı şarkıların klipleri de milyonlar izleniyorsa bu çocuk şarkı da yapacak, klip de çekecek. normal yani. beğenen severek izler, dinler; benim gibi şarkı işini beğenmeyen de dinlemez, izlemez.

yaşıtlarına oranla oldukça vizyon sahibi, ne konuştuğunu bilen bir genç kendisi. bu son satır araya sıkışmış gibi oldu ama konu da bir türlü buraya gelmemişti, yazmadan bitirmek istemedim*
  • uzun uzadıya yazmaya gerek yok, kendisini severim ama son şarkısı cidden çok kötüdür.

not: belki de janra değiştirmesi gerekiyor. trap sarrmadı seni berkcan.
  • yeniden şarkısının umut vadettiği söylenebilirdi. fakat bu şarkı; pek olmamış. kendisini seviyorum bu arada, çoğu videosunu da keyifle izledim. ama şu sıralar, youtube'da içerik hazırlamayı çok boşladığını düşünüyorum. bence youtube'da içerik üretmek konusunda daha başarılısın berkcan.
    tanım : youtuber.
  • dünyanın en büyük yancısı kim? deseler
    bu çocuğun yanındaki tip derim.
    şarkıya gelince de tuvalette daha güzel besteler yaptım
    ezhel gibi autotune var
    fero gibi hızlı hızlı konuşup birden kesme var
    tek kelimeyi uzatarak sündürmek var
    çorba yapar gibi şarkı yapan, ergenlere hitap eden kişidir.
  • son şarkısının miksajını kim yaptıysa bi daha yapmasın. kulağım kanadı amk. ben youtuber'ım işim müzik değil demek bahane. bu kadar ortalıkta olup bir şey yapıyorsanız düzgün yapın bari.
  • affedersiniz y*utuber. sesi bayaaaaa kötü olmasına rağmen inatla şarkı çıkarmış olan itici, egoist insan.
  • bu elemani severim. komik buldugum zamanlari da oldu. ama kusura bakmasin sarki sik gibi olmus. gerci bu tarzi sevmiyorum. belki ben anlamiyorumdur.
47 entry daha