şükela:  tümü | bugün
 • üst edit: hırtonun teki gelmiş demiş yine ne kadar alıyorsunuz diye? burası ekşi sözlük aloooo. istediğimizi yazar istediğimizi beğeniriz. sana mı soracağım neyi dinleyip neyi yorumlayacağımı? burası türkiye özgürüz biz özgür insanlarız.
  efe ile yeni çıkardığı neresi? adlı parça sanatçıyım diye etrafta gezinen tiplerin ürünlerinden daha kaliteli olan youtuber.
  *
 • yeni çıkardığı neresi? parçasının beatini bayağı başarılı buldum. kral iş olmuş. piyasada rapçiyim diye gezinen bir sürü veletten daha kaliteli işler çıkarıyor daha fazla emek veriyor.
  edit: düzeltme
 • kankisi efe ile çıkardığı yeni single’ı (bkz: neresi?) loopa aldım kaç saattir dinliyorum farkında değilim...
  evet şarkıcı değil, sesi güzel değil, autotune yapıyor, canlı performans yapamaz vs vs.. eee? şu anda dinlerken eğleniyor muyum ve hoşuma gidiyor mu, evet. bu adamların da zaten gelecek nesillere kalalım şarkılarımız gelecekte de dinlensin kaygıları yok herkes eğlencesine bakıyor.
  yalnız beat i çok iyi. seviliyorsun bege. labirent’i de çıkar da şenleneyim.
 • bugün gündemde olması gerektiğini düşündüğüm youtuber. yeni çıkardığı neresi adlı parçayı hem klip hem de müzik olarak oldukça beğendim. rap dalında bir iddası olmamasına rağmen kendini rapçi olarak nitelendiren çoğu kişiden daha başarılı bir parça ortaya koymayı başarmış.
 • babacım siz kaç para alıyosunuz da bunları yazıyosunuz. adam dalga geçer gibi klibi çok iyi demiş. hani nesi müthiş kardeş? uçak içinde garip hareketler yapmasının nesi müthiş olabilir? madem 50 100 tl para alıyosunuz burada entry girmek için, bari biraz gerçekçi yorumlar yazın. gerçek yorum okuyamıyoruz lan sizin gibiler yüzünden.
 • çocuğa karşı bir önyargım yok ama son şarkısını ve klibini beğenmedim veya bana hitap etmedi. 12 yaşında kız kardeşim var her gün yeniden şarkısını dinliyor herhalde kitlesi böyle.
 • sik gibi klibi olan sik gibi sarkinin sahibi sahis. bunu begenenin cocugu spastik dogar.
 • (#97545152) valla para almıyorum ama varsa öyle bir imkan nereye başvuruyorsak söyleyin başvuralım. insanların beğenilerini ifade etmesini gerçekçi bulmuyorsan (#94967837) şurda yazdığın entry i kaça sattığını söylede senin patron daha çok para veriyorsa onun için yazalım babacım? her şarkı aynı amaç için yazılmaz ve söylenmez bir klibin güzel olması için illa ki siyasi veya derin mesajlar vermesine, üst düzey çekim tekniklerine gerek yoktur. klipteki rahat ve eğlenceli halleri bana eğlenceli geldiği için ve ufak mizah öğeleri olduğu için klibi beğendim. ezhel beğendiğim bir rapçi ama yaptıkları işle aralarında derin bir uçurum yok.
 • yeni neresi? adlı single'ını paylaşmış youtuber. yeniden parçasıyla çıtayı yükseltmiş olacak ki bu şarkısı beni hiç sarmadı, eleştirdiği tiktokçu tayfa için yapılmış gibi duruyor.