• neresi adlı şarkısıyla piyasaya noktayı vurmuştr. efenin kısmı da çok güzel olmuş. umarım daha fazla şarkı yapar.
  • ekşiye de güven kalmadı tahammül edip sonuna kadar dinleyemedim yazık sizin yorumculuğunuzq
  • pek beğenemedim şarkısını
  • (#97545152) valla para almıyorum ama varsa öyle bir imkan nereye başvuruyorsak söyleyin başvuralım. insanların beğenilerini ifade etmesini gerçekçi bulmuyorsan (#94967837) şurda yazdığın entry i kaça sattığını söylede senin patron daha çok para veriyorsa onun için yazalım babacım? her şarkı aynı amaç için yazılmaz ve söylenmez bir klibin güzel olması için illa ki siyasi veya derin mesajlar vermesine, üst düzey çekim tekniklerine gerek yoktur. klipteki rahat ve eğlenceli halleri bana eğlenceli geldiği için ve ufak mizah öğeleri olduğu için klibi beğendim. ezhel beğendiğim bir rapçi ama yaptıkları işle aralarında derin bir uçurum yok.
  • izlemedim, izlemeyeceğim de.
  • yakında insanların osuruk sesini autotune ile kaydedip "rap yapıyorum" diye ortaya çıkmasından korkmama neden olan kişi.

2019'da kendi sesiyle rap yapan insan kaldı mı lan acaba?
  • ben bu youtuberların rap şarkıcısı olmasını mantıklı bir hamle olarak gürüyorum. youtube evet ciddi bir mecra para da kazandırıyor ama sürekli bir video içeriği oluşturmak bir süre sonra sıkıcı bir hal alabiliyor. bu adamların rap şarkısı yapmaya çalışması tesadüf değil. reynmen misal adam artık video içeriği üretmiyor. şarkılarla devam edecek. tutturdu biraz gidecek o yolda. mütemadiyen video içeriği üretip 50 videoda elde edeceği izlenmeyi adam 1 videoda elde ediyor artık. neden video üretsin ki?

berkcan’da durum bu... zorluyor ama bir türlü tutmadı. tutacak gibi de durmuyor. ama rap şarkısı üretmeye zorluyor sistem onu. çünkü sürekli video içeriği üreterek genişleme gösteremez, gösterse de biraz youtube ünlülüğü sabun köpüğü gibi bir şey. film üretemeyen şarkı üretemeyen kısacası kalıcı bir şey üretemeyen herkes unutulacak. iki kere iki dört eder. adam mantıklı bir şeyler yapmaya çalışıyor o yüzden şu anda.
  • reklamlar.
  • amacı ses yarıştırmak olmayan sadece eğlenmek için yaptığı şarkılarıyla başarıyı yakalayan şahıs.
    (bkz: neresi)
    (bkz: yeniden)
  • buradaki yorumlar üzerine klibe baktım. 10 sn izleyip çıktım. saçma sapan sözler yazan ergen ve onun yancısı diğer ergen. vakit kaybı sadece yazık. bir de başka klipleri videoları izleyip gülüyorlar. kendi klip ve şarkısı daha kötü bunlardan haberi yok.
hesabın var mı? giriş yap