şükela:  tümü | bugün
 • ön edit: silinenlerin tamamı tekrardan eklendi

  twitter'da gördüğüm ve ardından berkcan güven adlı youtubera ait olduğunu öğrendiğim videoları sizlerle de paylaşmak istiyorum.

  roleplay yapmışlar fakat birçok kişi yaşça küçük bir çocuğun(emir berke zincidi sanırım) yanında yapılması nedeniyle istismar olarak nitelendirmiş. bence de iğrenç bir video. aynı şey bir kız çocuğunun karşısında yapılsaydı kıymetler kopardı. fark ne?

  kendisi de emir berke oyuncu, ona toxicleş dedik ondan öyle yaptı falan diye savunmuş.

  bazı şeylerin izahı olmuyor. ha bana sorarsanız asıl suç bunları izleyenlerde.

  video1

  video2

  sildiği açıklama
 • bu apaçık istismar (!)
  birde bunu utanmadan youtube koy, rezalet.
 • (bkz: istismar)

  videoyu sayfama düştüğünde izledim ve bahsi geçen olayda ben de aynı düşüncelere sahiptim. bir çocuğa karşı açık açık ''caroline'in kasesi nasıl ama, şöyle oldu mu, böyle oldun mu?'' gibi cümleler sarf edilmesi, devamındaki taşak muhabbetleri ve video çekimleri de buna dahil.

  tamam, yaşı küçük olsa da genç statüsünde bir insan. elbet bir şeyleri biliyordur ama bir grup yetişkinin bunu bu şekilde dile getirip, çocuğu utandırıp, tüm bunları da kaydedip, yayınlaması da pek doğru bir davranış sayılmaz.

  yahu o çocuğun orada ne işi var? o çocuk olmasa benzer muhabbetleri yapıp, aynı videoları çekemeyecek miydiniz?
 • yarın videodaki elemanların gözaltına alınması ile sonuçlanması muhtemel videolardır.

  berkcan güven hangisi bilmiyorum çok da ilgilenmiyorum ancak o bonus elemanın başlığında geçen gün öv öv bitiremeyenleri görünce youtube'da bir videosunu açmıştım (kadro aynı sanıyorum) 3 dakika dayanabildim ve kapattım.

  yeni neslin zeka seviyesi oldukça düşük olsa gerek ki bu tip zırtapozları meşhur edip para sahibi yapıyorlar.

  büdüt: silinen video'nun tamamı burada. şuna sonuna kadar dayanabilecek kimse yoktur sanıyorum.
 • iğrenç, pespaye görüntüler. sizin youtube'nizi ayrı youtuberliğinizi ayrı ve uğruna her türlü pisliği, piçliği ve yavşaklığı yapıp kazandığınız o parayı ayrı sikeyim. jenerasyonunu siktiğimin boş kafalı andavalları.
 • aptal bir youtube mavrası için gözaltı isteyenleri ortaya çıkarmıştır. bakın bu faşizmdir. bu faşizmi talep eden kişi o mavrayı yapanlardan 10 milyon kat daha tehlikeli bu ülke için.

  böyle seviyesizliklerin cezasını toplum söz konusu kişilerden elini ayağını çekerek, onları itibarsızlaştırarak keser zaten. aksi taktirde bu işler üç-beş velet yüzünden internetin komple yasaklanmasına kadar gider.
 • şaşırtmamıştır.

  bu ve benzeri arkadaşlar zamanla birer birer böyle patlayacaklar..
 • bir avuç aptalın çektiği video.

  (bkz: berkcan güven kim amk)
 • iğrenç bir video. geri zekalılar.
  ancak tck anlamında çocukların cinsel istismarı suçu oluşmuş mudur şüpheliyim. bence istismar düzeyinde değerlendirilmeyebilir ancak suçun unsurları gerçekleşmişse cezası 8 yıldan başlıyor.
 • bu beyinsiz youtube zıpçıktıları elbet birer birer patlayacak. artık ilgi çekecek bir şeyleri kalmadığı için kuduruyor müptezeller. ne yapsak da sansasyon yaratsak, ne yapsak da ilgi çeksek, ne yapsak da adımızdan söz ettirsek.

  bunların çoğu intihar eder ben size söyleyeyim.

  bir avuç yavşak!