*

• hurcan'in adi. manken, turkiye guzeli..
  • berke bizim elimize dogdu diyebilirim.bir gun bagdad caddesinde ben, yusuf agabey, engin agabey gezerken berkeyi gorduk.gencten tifil bi cocuk du sakali bnitmemisti(sonra idrak ettik ki koseymis) neyse yusuf ahabey bu cocuk manken olur is var dedi, engin agabey de onay verince girdik koluna goturduk basak gursoy ajansa.basak hanim basta olmaz molmaz dedi ama beni de boyle kesfetmislerdi, faidemi gordugunden olsa gerek hadi bakalim dedik aldik berkeyi scene e.

o donem engin agabey tuhafiyeci acmisti, yusuf agabey ise cek senet takip ediyodu, berke bana olan benzerligiyle siyriliverdi, nice kez gelip "agabey at kuyrugu cene sakali senin olayin ama kusura bakmiyosun insallah" dedi, "estafirullah berkecim" dedim gonderdim podyuma.delikanli cocuktu berke, karahan gibi vahe gibi ugursuz degildi.
    engin agabey onun icin old skool en son manken berkedir demisti.
  • avustralyada mi ne, dunyanin en seksi erkegi secildikten sonra burda isleri acilan manken. anlamli bi yuzu vardi ama hepsi o kadardi galiba. bi keresinde bi yerde kapiyi acarken carptigi icin cok kibar bi sekilde ozur dileyerek gönül fethetmişliği olan mutevazi bi zatti. tepe noktasini ebru gundesin tepe noktasi olan sarkisi ve klibi (firtinalar) ile yasamistir.
  • kendisi şimdi mobilya-dekorasyon işindedir* ..
    hoş bi adamdır, saçlarını da kestirince süper olmuştur ..
  • müttthiş bi isim,
    yani insan elinden çıkamayacak kadar derin bi yaratıcılık,
    anne-babasını kutluyorum, eğer bu ismi dedesi koyduysa onu da kutluyorum

(bkz: büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden)
  • istanbul kanatlarımın altında adlı filmde 4.murat ın (bkz: burak sergen)sevgilisiydi..boğdurularak öldürülmü$tü zavallı..
  • gecen gün izledigim kerim tekin filminde oynayan ve korkunc bir oyunculuk sergileyen ama kusursuz fizige sahip eski manken.
  • at gibi bir adam yahu bu. kız gibi hem suratı. neresi erkek, neresi güzel, neresi erkek güzeli.
  • o güzelim saçlarını bikaç sene önce kestirmiş olan* tescilli erkek güzeli
  • david boreanaz'a olan benzerliği ile hayretimizi kazanmış birey.
hesabın var mı? giriş yap