şükela:  tümü | bugün
  • tiyatrolar.com.tr'deki bilgilere göre bilgi üniversitesi sinema televizyon bölümü mezunu olan ve şu sıralar craft kadıköy bünyesinde yen isimli oyunda yardımcı erkek oyuncu olarak oynayan, gelecek vaat eden genç oyuncu. yer aldığı ilk profesyonel oyun sanıyorum ve şahane bir performans sergiliyor.

ayrıca "naber kanka?" deyip gülüp duruyorum kendi kendime. umarım gelecekte daha birçok oyunda izleme şansı buluruz kendisini.

edit: xvii. dileklerarası seyirci ödülleri'nde umut veren genç erkek oyuncu ödülünü almıştır. aynı zamanda 21. yapı kredi afife tiyatro ödülleri'nde yılın en başarılı genç kuşak sanatçısı kategorisinde aday gösterilmiştir. aynı kategorideki kendisi dahil beş adaydan üçünü izleme fırsatı buldum. ve bu üçü arasında en iyisi oydu bence. gönlüm kendisinin bu ödülü de almasından yana...

edit: 22. sadri alışık ödülleri'nde de üstün akmen genç oyuncu ödülü'ne layık görülmüştür. kendisini tebrik ediyor ve başarılarının devamını içtenlikle diliyorum.

edit 2: afife'yi cem yiğit üzümoğlu'na kaptırdı ama böyle güzel performanslar sergilemeye gelecekte de devam ederse yine aday gösterilip kazanabileceğine inanıyorum.
  • craft'ın yen isimli oyununda müthiş bir performans ortaya koyan tiyatrocu. oyundan hiç düşmüyor. duyduğuma göre afife jale ödülü için aday gösterilmiş. tebrik ederim bu genç yeteneği.
  • dün kendisini yen oyununda izleme fırsatı buldum.
    oyunu izlemeye beraber gittiğim arkadaşımla gecen sene tatbikat'ta erdal beşikçioğlu'nu bir delinin hatıra defterinde izlemiştik. oyun sırasında kulağıma berker güven için sanki junıor erdal'ı izliyorum gibi geldi dedi.
    performansı gerçekten etkileyiciydi, daha fazla oyunda kendisini izlemeyi umut ediyorum.
  • dün gece yen adlı oyunun sonunda baya baya boynuna sarılıp ağlama isteği duyduğum oyuncu.
    sinemada, tiyatroda sorunlu karakteri canlandırmak (özel eğitim gerektiren 14 yaşında bir çocuğu oynuyordu) hem çok büyük avantaj hem de zordur. dozunu kaçırınca parodi olur, tatsız olur, gülünç olur.
    berker güven ise öyle iyi bir denge tutturmuş ki etkilenmemek güç.

fiziksel olarak da zorlayıcı sahneler vardı ve kendini hiç sakınmadı. belli ki rol arkadaşı bora akkaş da kendisi için avantaj çünkü birbirlerini çok iyi tamamladılar.
    tek bir ana karakter yoktu ama 2.5 saatten uzun süren oyunda benim için tempoyu yukarıda tutan kişi kendisidir.
    gözlerinden öperim.
  • 1994 doğumlu bu genç aktör açık bir şekilde söylemek gerekirse yen isimli oyunun çimentosu, oyunu başından sonuna kadar ayakta tutuyor.
    performansı, mimikleri, tikleri twelve monkeys'deki jeffrey goines'u hatırlattı bana, o derece iyi oynuyor.
  • buralar değerlenir benden söylemesi.

6 ekim'de vizyona girecek olan (bkz: babam) filminde çetin tekindor'un oğlunu canlandıran izmir'li genç yetenek.

fragmanı bile gözleri doldurmaya yetti.

yolun açık olsun.
  • depo dans'ın havasını solumuştur kendisi. yeni filminde; çetin tekindor gibi hocaların hocası bir üstadın oğlunu canlandıracak olan, gelecek vaadeden oyuncu.

filmde çok zor bir karakteri teslim etmeleri yapımcıların ve senaristlerin oyuncuya olan güvenini açıkça gösteriyor.

daha iyi yerlerde de görmemiz dileğiyle.
  • büyük bir yeteneğe sahip genç oyuncu...

6 ekim 2017’de vizyona girecek olan babam filminde çetin tekindor ile bir baba oğulu canlandırıyor. fragmandan bile doğal ve güçlü bir oyunculuk ortaya koyduğu görünüyor.

özellikle bu film sonrası önünün daha çok açılacağını düşünüyorum. bir çok film ve dizi teklifi alacaktır. böyle yetenekli, çalışkan ve belli ki beyefendi gençlere sanat camiasında ihtiyaç var...
  • yolun açık olsun berker.
  • oha afedersin nasıl buralar entry dolup taşmaz lan?
    babam filmine kimse gitmedi mi? o şahane oyunculuğu kimse görmedi mi olum?