şükela:  tümü | bugün
  • uzun zamandır izlediğim sağlam gezginlerden. bir süredir güney amerika'da. 3 yıldır geziyor. 1 yıldır sanırım youtube paylaşımı yapiyor. hindistan'da çektiği bir ara sokakta eşsiz bir hint yaşamı görmüştüm. bambaşka hayatlar, beklentiler, umutlar. ama maalesef 3-5 dakika sürmüştü. keşke 3-5 saatlik malzeme cikarabilseydi, oralara kadar cesaret edip girmisken. 3 sene önce iran'dan yola ciktiginda yanında bulunan 5 dolari bozdurmak üzere olduğunu farkettigimde sözlüğe başlığını açmak istedim. yiğit can iç in yokluğunda uzun süreli videolarını beğenerek izliyorum.

son videosu da burada:berkoo
  • ne oluyoruz lan dedirten başlık :)
    instagram nicki: berkoo_ olunca insan ister istemez afallıyor
  • berkan bilgiç. inanılmaz pozitif ve güler yüzlü gezgin. attığı videolarda ki samimi halleri gerçekten çok cana yakın biri olduğuna işaret. çekim kalitesi falan gayet iyi. kendisini tebrik ediyorum. umarım bu çıktığı yolda kendisi gibi iyi insanlarla karşılaşmaya devam eder. youtube'dan para kazanma olayının açıldığını söylediği videosunu aşağıya bırakıyorum. youtube sayesinde kazandığı para ile ayakkabı alırken ki hareketleri gerçekten doğal ve samimi. yırtıkpantolon, yiğit can iç ve artık kendisi favori kanallarımdan oldu. desteklenmeli.

youtube'dan ilk paramı çektim

ilk videosu: dünyayı bileklik satarak gezmek
  • (bkz: yiğit can iç) in yokluğunda ilaç gibi gelmiştir. hemen takibe aldım.
  • kendisini birebir tanıyan birisi olarak söylüyorum zararsız, kendi halinde, hayallerinin peşinden giden pozitif bir insan. yoğunluktan her videosunu sonuna kadar izleyemesem de instagramdan ara ara iyi olduğunu bilmek güzel. ayrıca güney amerika'da bilgisayarını çaldırtıp tekrar bulması ayrı mutlu etti beni. sanmam ama yine de temennim odur ki abone sayısı arttıkça, kalitesi ve samimiyeti düşmez umarım. (bkz: gezedur çocuk)
  • adam ekvador gibi bi ulkede, calinan bilgisayarini buldu la.

bence turkiye'ye gelip hemen emniyet muduru olarak baslasin.