• çilek dudaklara yapışıp kalmak isterken hedefi tutturamayıp badem bıyıklara yapışıp kalan bahtsız ''ünlü''...şansı var ki göt kılı kontenjanı dolu...
  • çilek dudaklarına yapışıp kalıcam şarkısı ülkemiz muhafazakar sünnet düğünleri playlistlerinden eksik olmayan dev sanatçı.
  • kendisi az ünlü olduğu için, tayyip'in toplantısına katılmasını kimse sallamamış haliyle asdfhdhsgsg
  • "popçu berksan'ın feryadı yürek dağladı: ben de gittim başbakanın toplantısına. niye kimse bana laf etmiyor lan?!"

zaytung
  • borusan falan gibi birsey zannettim ilk meger popcuymus.*
  • kimsenin fişlemediği şarkıcı. bu ne ota boka "fişleme", "linç" falan deme merakı yahu? saçmalamayalım -sözlük açıp öğrenecek kapasite olmadığını gördüğüm için yazıyorum en basit haliyle- fişleme elinde güç (çoğunlukla devlet elinden) olan biri tarafından yapılabilir, meşru veya değil. ben nasıl 'fişle'leyiyim berksan'ı eksi sozlukten, adamin duruşunu ve buradaki çelişkileri eleştirerek?

bir de çok mağdur olduk, 28 şubat falan diye ağlayın bari.
  • kutsi ile ev arkadaşlığı yapmış olan şarkıcı.

bu da hayatımda verdiğim en anlamsız, gereksiz bilgi olarak sözlükte kayda geçsin.
  • bu gece tv8'de yayınlanan konuşabilir miyiz programına çıkan ve "berksan sizin gerçek isminiz mi?" şeklindeki soruya
    -evet benim gerçek ismim hatta
    -(seyirciye dönerek) aranızda ekşi sözlük yazarı var mı (cevap gelmez)
    -(sunucuya dönerek) ekşi sözlük'te de adımla ilgili espriler yapıyorlar hatta muhtemelen yarın sabah da birşeyler yazarlar
    mealinde bir yanıt veren şarkıcı. merak etme berksan kardeşim biz yazarlar 24 saat görev başındayız.
  • kendi çıkarları için türkiye'ye zarar verenlerin yanında durmaktan geri kalmamış ve güçlünün yanında gözükmek için geçmişine saygı göstermemiştir.. kendisi de artık saygı göremeyecektir türk milleti tarafından.. tarihe not düşülsün..
  • kendisi gazi üniversitesi mezunuymuş.
    (bkz: berksan reis)
hesabın var mı? giriş yap