şükela:  tümü | bugün
 • frankfurt havaalninin tuvalet kapisindaki temizlik cizelgesindeki isimlere bakin ...daha havaalanindan cikmadan anlarsiniz kalitemizi...
 • hayat böyle işte.

  sen kendini arap'tan üstün gördüğün için onu istemiyorsun, diline tahammülün yok.

  arap zenciye yapıyor aynısını. batılı da sana yapıyor işte.

  herkes bir altındakine yapıyor. ama herkes üstündekine küfrediyor.
 • orası almanya cezasını bulur falan denilmiş ancak bazı haberler kamu görevlilerinin sanıldığı gibi davranmadığı endişesine yol açıyor.
  mesela 2008'de olan bu (bkz: http://www.milliyet.com.tr/…emede-olduruldu-1117371) olayda parkta hakarete uğrayıp şikayette bulunan mısırlı kadın mahkemede hakaret eden kişi tarafından öldürülmüş, alman polisi de eşini korumaya çalışan adamı vurmuş.
  yine dönerci cinayeti olarak bilinen (bkz: https://seyler.eksisozluk.com/…-ve-nsu-davasi-nedir) olayda polis içerisinde olayı örtbas etmeye çalışanların olduğu görülüyor.
  almanya'da kanunlar kurallar daha sıkı takip ediliyordur ona bir sözüm yok ancak kamu görevlilerinin de saldırganlara sempati ile baktıkları onları korudukları durumlar olabiliyor.
 • din, dil, ırk bunlar ne saçma şeyler (bkz: tanrının insana verdiği en büyük ceza)
 • (#93894163) almanyada vergi verip çalışan üretime katkıda bulunan zamanında alman hükümeti tarafından çağrılan türklere düşmanlıklarını göstermek için fırsar kollayan arap sevicileri sevindirmiş olay.
 • (bkz: #93893655) almanya’da dört ay yaşayıp, türklerin alman ekonomisine %1 katkı yaptığını [uyardılar eklemesi: alman sosyal hayata ve ekonomiye katkısı olanlar türklerin %1’i demiş: değişen bir şey yok, yine denyoluktur bu söz.] düşünen yazarların toplandığı denyo turnusolu başlıktır.

  dört ayda %1 katkı yaptığını tuvalete giderken mi fark ettin dangalak? almanların yapmaktan imtina ettiği ne kadar iş varsa önce türklerin sonra da bulgarların sırtında. sence ekonomiye daha fazla nasıl katkı verilir?

  almanlar genellikle arge aşamasında çalışır, üretim kısmı üç milyona yaklaşan nüfusuyla türklerin sırtındadır. yiyecek sektörü neredeyse türklerdedir ve harıl gürül vergi öderler, kiosk/bakkal sektörü türklerdedir yine aynı şekilde deli dehşet vergi öderler; ev tamiri/bakım/taşıma(umzüge) işleri neredeyse türklerdedir, geçen bir ağbiyle konuşuyorduk, 3 aylık hasılat 30,000 euro ama yaklaşık 10,000-12,000 vergisi var, diyordu. nedir bu? ekonomiye katkı değil de senin dört aylık sifon paranı ödemek mi? bilmiyorsun madem sus, akıllı sansınlar.

  tanım: ırkçılıktır, faşistliktir, geçit verildiğinde bu tüm dünyaya yayılabilecek kuvvette ve güçtedir.
 • ne çok türk düşmani orospu çocuğu varmış burada.biri almanların tasaklarını yerim der biri havaalanında ki temizlikcilerin türk olmasından utanır.kendi milletinden utanan bu orospunun evlatları bizden daha ataturkcuymus gibi davranıyor ya ona üzülüyorum.

  edit ; genel olarak bu sözlükte denildiği gibi hatrı sayılır türk düşmanı ve pkk li orospu çocugu doluymus bunu anladım.özelden sövenleri yanyana getirsek burdan almanyaya yol olur.
 • almanya'daki türkleri buradaki suriyelilerle bir tutan gerizekalıları da gösteren başlık.

  bana almanya'da dilencilik yapan kaç türk gösterebilirsin sayın amınakoduğumun kekosu? illâ sövdüreceksiniz kendinize.
 • bunlar türkiye'ye gelince de kendi aralarında almanca konuşmaya çalışırlar.