şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
226 entry daha
  • sonra almanlar bize ırkçılık yapıyor. sevmiyorlar bizi çünkü rte had bildiriyor onlara. bizi kıskanıyorlar
  • bir de türk bayrağını olaya alet etmiş, gerçekten şaka gibi. çomar kişilerin istedikleri kadar para sahibi olsalar da, beyin fakiri çöplük zihinlerinden dışarı çıkamayacağının göstergesi olan video.
  • sen kaç beni tanıdılar

bayrak olmasaydı iyiydi.
  • keşke görmez olaydım bu başlığı.
    hiç keyfim yok,huzurum kalmadı.
    dağ ayıları yazanlar olmuş. doğayı alet etmeyelim bunları tanımlarken.doğaya yazık..
  • 80 lerde 'bizi ab ye alsalar eyfel kulesi önü mangal yapan insan dolar' diye dalga geçerdik, şimdi bu videoyu izleyince ne kadar öngörülü biri olduğumu düşündüm.
  • "bugün benim en mutlu günüm, o zaman herkesi mutsuz etmeliyim" görüşünün timsalidir. çok hoşuma gitmese de davul zurnalı kız çıkarma merasimlerini almanlar da seviyorlar, hoşlarına gidiyor ama bu trafik meselesinden nefret ediyorlar. maalesef buna benzer bir durumda kalmıştım. bunun gibi gürültülü olmasada 3-5 araçlık bir düğün konvoyundayken ışıklarda durduğumuz sırada yan tarafta ki araçtan bir alman tip tip bakıyordu. şoför mahalinde ki abimiz bugün düğünümüz var, rahatsızlık verdiysek özür dileriz dedi. almanın verdiği cevap "neden kendi ülkenizde yapmıyorsunuz?"
  • meşhur alman deyimidir. bir yerde bir gürültü koptu, ortalık karıştı mı yahut beklenmedik bir vakitte trafik tıkandı mı derlermiş ki "yine bir türk gerdeğe giriyor"...
  • "maserati'm var, asabiyim ben"

amk çmrlr...
  • yahu artık yeter! şu almanlar bizi kıskanmaktan bir hal olacaklar, bu kadarı fazla
6 entry daha