şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • almanya bunlara binlerce euro cezayı bassa bu tip kekolar azalarak biter.

bunlar para ile ıslah olacak tipler. bilmiyorum yasaları nasıl işliyor.
  • sevgili almanya lütfen bu insanları türkiye'ye gönderip yerine bizi alın*.
  • almanya'da yaşamak hayalimdi.bugünden sonra anladım ki bu hayal imkansıza yakın.almanlar o kadar haklı ki.ben de böyle huzuru bozan insanları ülkemde yaşatmak istemezdim.olan bizim gibi orada sıfırdan başlayayım biraz medeniyet göreyim kafasıyla gitmek isteyenlere oluyor.offff sözlük canım çok sıkılıyor böyle olaylara.birde bayrak sallıyor ya çıldıracağım.
  • bence yakında avrupa nın tümünde bir referandum yapılacak. ve tüm sonradan vatandaşlık alanlar ülkelerine gönderilecek.

bir 3 yada 5 seneye bu olacak. nerden mi biliyorum?

artık insani iş gücünün yerini ciddi ciddi robotlar ve internet ortamı almaya başladı.

wrc de helikopterle cekim yapan pilot ve muhabir nasıl ki drone nin grlmesiyle yok oldular ise , gelişen teknolojik robotlar araç sanayisinde yuzde 70 leri buldu.

önümüzdeki 5 yılda tüm büyük arac markaları elektrikli araclara gececek ve bu demek oluyorki ne yan sanayi parca isi kalacak nede insan marifetli fabrikalar.

5 yiliniz kaldi doya doya çoşun bakalim...
  • ciddi ciddi utandıran görüntüdür.
  • 2018 cb seçimlerinde %51 ile rte ve cumhur ittifakını seçmiş gurbetçi ak çomar berlin türklerinin gerçekleştirdiği utanç verici haber. böylesine görmemiş, beyinsiz, sığır ve aptal sürüsünü berlin'in merkezinde görmek kadar absürd olay pek azdır. herifler matah bir şeymiş gibi türk bayrağı sallıyorlar bir de. sorulduğunda "türkler barbar, cahil, asalak" minvalinde cevap aldığımızda şaşırmayalım artık. bu gurbetçi çomarlar olduğu sürece de aynı algı devam edecek.

asalaklar.
  • türkiye de okumuş kültürlü adam oraya gitse sefalet çeker bu cahil çomarlar orada varlık içinde yaşıyorlar.

vay mk böyle düzenin.
  • aynı sahne köln ya da düsseldorf'da alarm für cobra elf sahnesinde olsa oley çekecek ekip söz konusu olay berlin'de olunca saydırmışta saydırmış.ironi yaptım elbette film çekimi için gerekli tedbirler alınır vs.hoş olmamış bu görüntüler.
  • türk bayrağını görünce utancımı iki katına çıkartan çomar aktivitesi
  • birde yolun ortasında türk bayrağı sallıyor şerefsiz. bir halt yediniz bari o bayrağı çıkarmayın lan. almanya'nın bizdeki cimer benzeri bir uygulaması yok mu acaba? almanca bilenler yazsın, şikayet etsin bu hanzoları.