şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • utandigimdan sadece ilk kısmını izleyebildim. hemencecik kapattım sonra :(
  • türkiye de okumuş kültürlü adam oraya gitse sefalet çeker bu cahil çomarlar orada varlık içinde yaşıyorlar.

vay mk böyle düzenin.
  • aynı sahne köln ya da düsseldorf'da alarm für cobra elf sahnesinde olsa oley çekecek ekip söz konusu olay berlin'de olunca saydırmışta saydırmış.ironi yaptım elbette film çekimi için gerekli tedbirler alınır vs.hoş olmamış bu görüntüler.
  • türk bayrağını görünce utancımı iki katına çıkartan çomar aktivitesi
  • birde yolun ortasında türk bayrağı sallıyor şerefsiz. bir halt yediniz bari o bayrağı çıkarmayın lan. almanya'nın bizdeki cimer benzeri bir uygulaması yok mu acaba? almanca bilenler yazsın, şikayet etsin bu hanzoları.
  • bu yol kesip dönme işini ilk kim çıkardığıysa ona en ağır sövmelerimi iletiyorum. cehalet turnusolu resmen.
  • bunların hepsi bildiğin orospu çocuğu.

keşke avrupa bu orospu çocuklarının hepsin sınır dışı edip nijerya'ya gönderse de yerel halk gerekli işlemi uygulasa.
  • italyan arabasıyla alman sokaklarında türk bayrağı sallayarak yapılan öküzlük. bu sahnedeki sadece bayrak ve öküzlük türklere ait. allah belanızı versin. sonra biz burda türküz demeye utanalım.
  • tek yapılması gereken bunların türkiye'de oy vermelerinin bir şekilde engellenmesidir.
    geri kalanını federal almanya devleti layığıyla yapar.
  • almanya'da bile anadolu çomarı özelliğini koruyabilmiş olanlara çok şaşırıyorum. ulan hiç mi bir şey öğrenmiyorsun o insanlardan ahmak o. çocuğu bir de bizi rezil ediyorsun orada.

umarım almanya bu davarları geri şutlamaz türkiye'ye yeterince o. çocuğu var zaten piyasada.