• twitter'da beni utandırmıs, bilgili ve sıcak, tatlı bir insan.
  • türk halkının eğilimlerine dair bir defa daha aydınlanma yaşamama vesile olmuş çin malı oyuncak görünümlü bebe. adeta bir "kusursuz sosyolojik tespit yapabilen ve 4 adet kumanda piliyle çalışan chucky".

internetten koku gönderme teknolojisinin yokluğundan yakınan birine "o zaman pırt kokusu yollayanlar yüzünden ölebilirdik" şeklinde yanıt vermiş.

okur okumaz "hakkat laaaaann!" ifadesi zuhur etti yüzümde; kesinlikle şaka olsun diye osuruk yollayıp dururduk birbirimize. msn'deki titreşim flood korumasını aşıp insanları ayarsızca bunaltmak için plugin yüklemiş insanlarız biz.

itiraf ediyorum; ben de yapardım. az mı oturduğumuz yerden optik sürücüsünü açtık zırt pırt insanların, osuruk yollama şansı bulunca geri çevirmeyiz elbette.
  • geekyapardan bilmediğim bir nedenden dolayı haksız bir şekilde ayrılmak zorunda kalmış gerçek geek. haksız dedim çünkü bu ponçik kızın haksız olma ihtimali yok.
  • kendisini uzun zamandır geekyapar'ın hiçbir platformunda görmeyince bir bakayım dedim. sanırım tamamen ayrılmış. sevindim ne yalan söyleyeyim, izlemesi de okuması da zor tahammül edilir biriydi.
  • kendisi geekyapar yazarı olmadan önce tanıdığım müstesna, saf, sevimli, temiz bir arkadaşımdı. yıl 2017 hala öyle. iyi bir yazar, okur; muhabbeti çok kafa bir kızdır kendileri, ama çok kolay üzülür. önüne gelene sırf laf olsun diye olumsuz yorum yapan ülkemizin, sikimsonik yorumlarının hedefi olduğu da olmuştur.

aramızda ben batman'ken, o ajan coulson'dur.

biliyorum burayı okuyacaksın berna. az önce whatsapp ortak grubundan çıkacaksın diye herkesi banlamanın üzerine sana iğrenç rezil bir entry gireceğimi söylemiştim. eleştireceğimi, ağzına ağzına vuracağımı söylemiştim.

bak yazıyordum yine olmadı. geekyapar seninle gurur duyuyor.*
  • kalemine sağlık demek istediğim geekyapar yazarı.

uzun zamandır severek takip ediyordum ama mitoloji sohbetleri bal kaymak oldu. yiğitcandan sonra bozan agents of s.h.ı.e.l.d muhabbetlerinin yeni umut ışığı berna bizim için, tek başına american gods a devam etme sebebim. samimi, alçak gönüllü anlatımı, akıcı dili ve haklı öfkesiyle okumaktan bıkmayacağım ponçik bi yazar kendisi.

olmaz ama bir gün denk gelirsek kendisiyle bi kahve içip zeus gıybeti yapmak, türk miti konuşmak az birazda aos övmek isterim.
  • cahil. haberin sonunda ki xbox oyunlarınızı mobilde ve switch'te oynayabileceksiniz kısmı güzel yarıyor.
  • şuan geekyapar'da son 6 yazının sahibi.
  • o gözlükleriyle aşırı tatlı minnoş
hesabın var mı? giriş yap