şükela:  tümü | bugün
  • meslegi ile ilgili son derece bilgilendirici videolar ceken ic mimar ve youtuber. bizzat olay mahalline giderek mekan icerisinde ornekler vererek degindigi basliklar ancak bu kadar guzel ve net anlatilabilirdi. mimarlik bolumunde okuyorum ve bu isi ogrendigim kadariyla bu gune kadar soyledigi her seyin altina imzami atarim diyebilirim. evinizle ilgili bir projeye baslamadan once kendisini izleyiniz, sahane nokta atislari var. "keske surayi soyle yapsaydim." demezsiniz boylece.

isin bir diger guzel yani, kendini ovup durmayan bir ic mimar olmasi. ilk projelerinde karsilastigi zorluklari ve cesitli nedenlerle ortaya cikan hatalari bile ortaya koyup bunlarin dogrusunun nasil olmasi gerektigi konusundan bahsedebilmesi takdire sayan. her yigidin harci degildir bu. zaten bunu soyleyebilen insan artik pismis, olgunlasmis, ogrenmis ve sindirmis insandir. anladigim kadariyla proje bittikten sonra da ev sahiplerini ziyaret edip memnuniyetlerini de olcuyor. bunu yapan cok az kisi vardir sanirim.

kanaatimce gozu kapali guvenilecek bir meslek erbabidir. genelde meslektaslar birbirini sevmez ama hakikaten meslegi iyi yaptigi icin ve de iyi bir youtuber oldugu icin baslik acmaya deger buldum kendisini. ozellikle ic mimarlik dusunen ogrenciler icin istikamet su yonde. bakin bakalim bu isi omur boyu yapacak kadar sevebilecek misiniz.

kendisiyle tanisikligim yok. belirttigim gibi hem mesleki bilgi yonunden benzerleri arasindan siyriliyor hem de iyi bir youtuber. isini iyi yapan birine destek vermek istedim cunku iyilerin hep var olmasi lazim.
  • metetoroloji tarafından 3 şubat itibariyle ege denizi ve akdeniz'de görüleceği söylenen kasırga. bu kasırga hakkında araştırmalar yapması nedeniyle meteoroloji uzmanı berna çokbulut hanımefendinin ismi verilmiş.
  • iç mimar berna olarak ünlenen ablamız.

yakın bir zamanda diksiyon kursuna giderse potansiyelinin üzerine çıkabilir.

bir de çekimleri yapan arkadaş üzerinden acemiliği atarsa daha iyi işler çıkarabileceğini

düşünüyorum.

başarılar ...