şükela:  tümü | bugün
  • radio blue, joy fm, ntv radyo ve acik radyo'da seckin caz programları yapan kadife sesli radyocu.floransa'da sinema okumus aklı basinda cool kadındır.
  • 94.9 açık radyo'da yaptığı jd73 programıyla beni göklere çıkarmıştır.
  • genis bir muzik bilgisine ve zevkine sahip turkiye'nin en eski radyocularindandir. muzik yazilari yazmaktadir. radyo yoneticisi, yayincisidir. caz programlari yapmaktadir. italya'da sinema-televizyon okumustur. muzik televizyonu olan joy tv'yi kurmustur. carsamba geceleri 11'de trt radyo 3'te müziğin caz hali programini da yapmaktadir.
  • her sabah radio slow time dinleme sebebim olan, sesine, bilgisine, munisliğine hayran olduğum programcı/ radyocu.

kendimi bildim bileli radyo dinlemeyi severim, trt'nin radyo kanallarını dinleye dinleye büyüdüm desem yeridir. onları dinlerken hissettiğim mutluluğu çok nadiren yakalayabiliyorum. radyoculuğun ölmek üzere olduğu son zamanlarda berna kaytaz gibi şahane insanları dinlemek lütuf sayılır.
  • her sabah radio slow time'da huzurla dinlediğim programcıdır. dingin, sakin sabahlar sevenler için tavsiye edilir.
  • (bkz: hastasıyız)

her sabah insanin ruhunu rahatlatıyorlar sarkılarıyla.
  • kendisi, türe aşina olmayanı bile etkileyecek şekilde program yapmaktadır.

bu tanımı yaptığım için, "hiç bişey yazmasan daha iyiydi" diyeceğinden neredeyse eminim, programında tam anlamıyla yardırmaktadır.

şu kadar söyliyim, bir kaç programını kayda alıp uzun yolda harika vakit geçirebilirsiniz.
    bir iş yapmıyorda sanki yaşamının bir kaç saatini biz radyodan takip ediyormuşuz hissiyatı vermektedir.

enfes.
  • o michelle gurevich'e biz de ona aşık. sevdiği müzisyenleri çalarken bir "canım" deyişi var içim gıcıklanıyor. bana da desin istiyorum. radio slow time'da onunla sabahlar cool ve huzurlu.
  • radyoda calmadan once sarkilarla ilgili cok hos ufak trivialar verip ardindan sarkiya girisi mest ediyor. 7/24 calsin dinlemekten bikmam.
  • sabah 07:00den itibaren slowtime'daki programını dinliyorum. türkiye standartlarının üzerinde playlistler sunuyor. bazı parçaların özellikle spotify'da olmayan parçalardan seçiliyor gibime geliyor. yoksa the isley brothers da çalardı değil mi?