• sabah 07:00den itibaren slowtime'daki programını dinliyorum. türkiye standartlarının üzerinde playlistler sunuyor. bazı parçaların özellikle spotify'da olmayan parçalardan seçiliyor gibime geliyor. yoksa the isley brothers da çalardı değil mi?
  • her sabah radio slow time'da huzurla dinlediğim programcıdır. dingin, sakin sabahlar sevenler için tavsiye edilir.
  • 94.9 açık radyo'da yaptığı jd73 programıyla beni göklere çıkarmıştır.
  • radio slow time manyağı oldum sayesinde. bol bol lhasa, tindersticks, brazaville çalıyor, ruhumuzu besliyor
  • bir kadını tanımadan sesi sizi etkileyebilir mi sorusunun canlı kanıtı.şöyle arabayla tek başına şehirler arası yolculuk yaparken gece dinlemek vardı kendisini.burayı okuyorsa teşekkür etmek istiyorum.canlandırdığı anılar için.
  • janis joplin, benjamin clementine, leonard cohen'e bayilir.

yalniz gecen gun orhan atasoy'dan gemiler'i çaldı. sabah sabah dagitti bizi.

seviyoruz.
  • her sabah bir izmirli olarak beni; "cumhuriyet şehri medeni izmire selamlar, 107deyiz" diyerek karşıyalan güzel insan.
  • kendisi, türe aşina olmayanı bile etkileyecek şekilde program yapmaktadır.

bu tanımı yaptığım için, "hiç bişey yazmasan daha iyiydi" diyeceğinden neredeyse eminim, programında tam anlamıyla yardırmaktadır.

şu kadar söyliyim, bir kaç programını kayda alıp uzun yolda harika vakit geçirebilirsiniz.
    bir iş yapmıyorda sanki yaşamının bir kaç saatini biz radyodan takip ediyormuşuz hissiyatı vermektedir.

enfes.
  • her sabah radio slow time dinleme sebebim olan, sesine, bilgisine, munisliğine hayran olduğum programcı/ radyocu.

kendimi bildim bileli radyo dinlemeyi severim, trt'nin radyo kanallarını dinleye dinleye büyüdüm desem yeridir. onları dinlerken hissettiğim mutluluğu çok nadiren yakalayabiliyorum. radyoculuğun ölmek üzere olduğu son zamanlarda berna kaytaz gibi şahane insanları dinlemek lütuf sayılır.
  • sabahın köründe işe giderken zevkle ve ne yazık ki mecburiyetten slow timeuygulaması üzerinden dinlediğim kadın...
hesabın var mı? giriş yap