şükela:  tümü | bugün soru sor
  • az önce gerçekleşen durumdur.

oyuncu berna laçin hakkında, twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda "halkın dini değerlerini aşağılama" suçunu işlediği gerekçesiyle soruşturma başlatıldı.

bana çok normal gelmeyen durumdur.

berna laçin super villian alişan super hero konumunu almıştır.

haber için
  • medine’de birisi ankara’ya ve türkiye’deki suç oranlarına laf ettiğinde soruşturma açılıp açılmadığını merak ettiren başlık. gerçi oradakiler herhangi bir şeye laf edebiliyorlar mı onu da ayrıca merak ediyorum.
  • berna laçin, devri kapanınca ne yapacağını bilemeyen, toplumun sinir uçlarına dokunarak haber olmaya çalışan loserlardan ne yazık ki. bunun bir de karşı cephede olanı var (bkz: tuğçe kazaz)

berna abla bırak bu işleri, verdiğin istatistik yanlış. medine'de tecavüz olaylarının çok olduğu falan yok. maksadın üzüm yemek değil bağcıyı dövmek. bırak bu palavareleri.

hem ne demişler: her söylediğin doğru olmalı ama her doğru her yerde söylenmez ve her doğruyu söylemek senin doğrun olmayabilir.
  • halkın dini değerlerini aşağılayıcı mahiyette tweet yayınladığı gerekçesi ile açıldığı anlaşılan soruşturmadır.
  • yanlış kişiye açılan soruşturma.
    dini asıl asagilayanlar dincilerin ta kendileridir. onlar sayesinde insanlar yığınlar halinde deizme, ateizme kayıyor.
    eskiden müslüman algısı, kendi halinde, zarar vermeyen, güvenilir insan iken, şimdi müslüman deyince insanların kafasında, tahammülsüzlük, kibir, hor görme, çocuk tacizi, haram yiyerek zengin olan insan tipi oluşuyor.

sizin sozunuzle; dinciler için yaşasın cehennem.
  • göt yalamayıp ağzını açan herkese soruşturma açıyorlar zaten.

alican gibi yalayacaksın ki ekmeğini bulasın.

sizin gelmişinizi geçmişinizi s*keyim kanı bozuk arap özentileri.

edit: "alican" bilinçli olarak yazılmıştır. bir harf yüzünden bir soruşturma da biz yemeyelim.
  • ülkemiz adına hazin bir durumdur.
  • duyduğum en saçma soruşturma gerekçesi olabilir. tamam medine bir dinin kutsal şehri olabilir, ancak bu içinde yaşayan insanları kutsal , suç işlemekten muaf yapmaz. oranın yönetim şeklini kutsal yapmaz. sadece bir zaman kutsal kabul edilen kişilerin önemli zamanlarını burada geçirdiğini, tarihi olayların burada yaşandığını gösterir. insanımız neye tepki gösterdiğinin bilincinde değil gibi geliyor. sabah akşam vahabilere söverken onların yönetiminde, onların kanunları ile yönetilen bir şehirin farklı olabileceğini düşünüyorlar.
  • berna lacin, ununu eleyip elegini asmissin. paran, malin mulkun de vardir. git dunyayi dolas, kulturel farkliliklar hakkinda daha cok bilgi edin, yeni insanlarla seviş. ne kasiyosun bitanem orta dogu batakliginda. gerek yok bence boyle akisyonlara. senin icin diyorum ben.
  • kadın islamı, namazı, niyazı, orucu aşağılamamış ki bu neyin kafası?

bir şehirden ve orada idamın uygulanmasıyla suç oranlarının düşük olmadığını iddia etmiş.

her alanda olduğu gibi hukuk alanında da kalitesizlikte zirvedeyiz. takipsizlikle sonuçlanması muhtemel olsa da böyle bir soruşturmayı başlatacak savcı bulunması gerçekten üzücü.