şükela:  tümü | bugün
  • portekiz basınında yaptığı röportajda galatasaray'ın kendisi ile ilgilendiğini açıklamış genç yıldız adayı.
  • 18 temmuz 2015 fenerbahçe vitor guimaraes maçı'nı izlerken dikkatimi çeken oyuncu. biraz araştırdım manchester united uzun zamandır takipe almış, izlettiriyormuş. takımı bu sene avrupa ligi'nde oynayacak ve bu oyuncu böyle oynarsa değerini katlayabilir. türk takımları hazır değerini bulmamışken risk dahi olsa bu oyuncuyu almaya çalışmalı. özellikle fenerbahçe'nin eksiği box2box için ileri safhalarda ilaç olabilecek bir oyuncu olabilir.
  • atletico madrid satın almış, aldığı gibi de getafe'ye kiraya vermiş. manchester united ve monaco izliyordu sezon içinde kendisini... bonservisi henüz belirsiz.
  • 17 ekim 1994 doğumlu ingiltere doğumlu ganalı orta saha oyuncusu. gana ile çıktığı ilk ve tek maçta takımının ve maçın tek golünü atan bu arkadaş, geçen sezon oynadığı vitoria guimaraes'de 30 maça çıkıp 5 gol atmış. dün ise atletico madrid'e 6 yıllık imzayı attıktan sonra getafeye kiralanmış. güzel transfer politikasıyla beni mest eden atletico'nun tanımadığım sözde futbol meraklısı olan bünyemin tanımadığı bir futbolcuyu alması beni dumura uğrattı.`:hiç duymadım la ismini :/` vardır bir bildikleri deyip borsa ile devam edelim:

dolar: 2,70
    euro: 2,96
  • fm 2015'te eksiksiz her oyunumda satın aldığım oyuncu.

her oyuna conference north'tan gloucester ile başlarım. bu yılki oyunda 1-2 yıl içinde conference ya da lig 2'ye çıkılabilirse bu adam oralarda çılgın atar. daha geçen 7 yılın sonunda championship'e çıktığımda artık çok kötü kaldığı için satmak zorunda kalmıştım da ikinci kaptanı sattığım için taraftar söylenmişti biraz.

demek hazırlık maçında takımıma karşı oynamış. demek manu takip edermiş. demek atletico almış kiraya vermiş.

güzel şeyler bunlar.
  • ismini ilk kez geçen hafta oynanan fenerbahçe-guimares maçında duyduğum ve çok ama çok beğendiğim futbolcu. biz niye böyle adamları almıyoruz diye hayıflanmıştım. kesin guiameres'ten 1 milyon euro civarına alırız diyordum.

sanki tek göz benim gözler dünyada. adamlar çoktan farketmiş potansiyeli almışlar bile.
  • kasımpaşa'ya kiralanmıştır.
  • kasımpaşa'nın kiralık olarak transfer etmesine yohhh artık tepkisi verdiğim futbolcu. tam 2 sene önce kendisi hakkında şu entry'yi girmiştim.(bkz: #53423442)

atletico madrid'e transfer olduktan sonra direk getafe'ye kiralanmıştı. orada koca sezon ligde sadece 57 dakika oynayabilmiş, geçen sezonu ise eski takımı guimares'te kiralık geçirmiş. beklenen çıkışı neden yapamadı bilinmez ama izlediğim tek maçından hatırladığım kadarıyla naby keita tarzı 6 mı, 8 mi, 10 mu anlaşılamayan çok yönlü, ciğersiz, teknik bir ortasaha kendisi. bu sezon badu n'diaye etkisi yaratabilir ligimizde.
  • potansiyeli olan oyuncu (bkz: 3 aralik 2017 fenerbahce kasimpasa maçı)nda maçın sonlarında iyi bir depar ile asist yapmıştır. yaptığı depar, orta sahanın 5-6 mt gerisinden başlayıp, fenerbahçe ceza sahası içine kadar sürmüş, bu sürede iki fenerli oyuncuya çalım atmış, bir oyuncuda hızından yetişememiştir.
  • --- haber ---

dha'ya yaptığı açıklamada "deplasmanda fenerbahçe'ye gol atmak isterim. fenerbahçe'ye gol atmak benim hayalim" diyen kasımpaşalı bernard mensah, hayalini gerçekleştirmiş.
    haber
    --- heber ---

insan gerçekten hayret ediyor.
    başka kuracak hayal mi bulamadın çocuğum? muhabir mi kandırdı, çevirmen mi saçmaladı, nedir yani bu. sezon başından beri gol yemediğimiz maç sayısı zaten 1 (yazıyla bir). gelen geçen gol atıyor fener'e.

tay gibi oyuncu. az daha güçlense ve fiziğini geliştirse bizim lige fazla gelir.