şükela:  tümü | bugün soru sor
 • iyi göz boyayan ve bol promosyon vaadinde bulunan elemanlara sahip şirket.
 • "who is there?" diyerek hamlet'in acilisini yapan karakter.
 • zilyon kere yıkama garantisi, eksilen parçaları bulma garantisi, kullanmadığın taktirde bir sene içinde başka desen verme garantisi (ki bu benim gibi kararsız ötesi insanlar için muhteşem), koyacak yer bulunmadığı zaman saklama garantisi, türkiyenin bilmem neresinde olsan da ücretsiz ulaştırma gibi güzel imkanlar sağlayan marka.

  gözüm çok pis bi şekilde boyanmış, vaatlere kanmış olabilirim, satış elemanı beni iyi gaza getirdi sanırsam...(bkz: #9499417)
 • bir ayakkabı markası.

  http://bernardofootwear.com/
 • satın aldığım 6 kişilik yemek takımını 3 kere değiştirmek zorunda kalan mağaza.
  ilki kargoyla geldi,desenleri çizikti,üzerinde lekeler vardı.
  şikayetim üzerine ikincisini gönderip ilkini aldılar.ikincide leke ve çizik oranı daha fazla olduğundan mağazasına götürdüm,1 hafta sonra değişimi mağaza yetkilisiyle kontrollü bir şekilde yüzyüze yaptık.
  kesinlikle iade kabul etmedikleri de bir başka acı gerçek.halbuki karacadan aldığım yemek takımını desenlerini beğenmedim gerekçesiyle iade etmiştim.
  bernardonun çok fırın ekmek yemesi gerekiyor bu kulvarda.düzgün rakipleri için ;
  (bkz: porland)
  (bkz: jumbo)
 • çok güzel desenleri ve şekilleri olan tabak çanak markası.
  fiyatları eskiye oranla epeyce ucuzlamış gibi geldi bana.
  seviyorum ben bunların ürünlerini. porlandın zevksiz ürünleri gibi değil tasarımları.
  hem kırılan olursa takımdan yenisini temin ediyorlarmış.
 • şimdi bunlar istanbul temalı kap kacak çıkarmışlar. işte karaf, kahve fincanı, kahve kupası, pasta tabağı, viski bardağı filan. tamam çok güzel de, kahve fincanları yine idare eder de, cam eşyaları neden kristal fiyatına satıyorsunuz kardeşim? el yapımı desen değil, desen de inanmam. evet şık, güzel filan da ayıptır ya bir su sürahisi üstünde kız kulesi silüeti var diye 100 küsur lira olur mu ? dünyanın en dandik masa örtüsü, üzerinde varla yok arası kıytırık kız kulesi ile iki de martı işlemesi var diye 104 lira olur mu?
  kafayı mı yediniz?

  diye iç sesimi konuşturan züccaciyeci.
 • 386 tl'ye masa örtüsü, 117 tl'ye rakı bardağı satan çanak çömlekçi.
 • burdan bir kaç şey beğendim, ancak o an oturduğum şehirde olmadığım için kargolamaları gerektiğini söyledim, "tabii efendim" dediler," bana bakın internette hakkınızda çok kötü yorumlar okudum, herkesi madur ediyormuşsunuz, eğer kargodan bir şey eksik ya da kırık çıkarsa bozuşuruz" dedim, gözdağımı verdim peşin peşin.
  kargo bugün elime ulaştı, dediklerimden çok mu korkmuşlar bilemiyorum ama değil eksik bir de fazladan çaydanlık yollamışlar.
  aradım çaydanlık ne iş dedim, içimde bir umut "sizin gibi özel bir müşteriye ufak bir hediyemiz" demeleri ama elbette öyle olmadı, yanlışlıkla göndermişler, "bir mağazamıza getirir misiniz?" dediler.

  şimdilik yamuklarını görmedim, overpriced ürünleri çok ama kampanya ayağına( aldığınızım %50'si kadar hediye çeki gibi bişey mesela benim aldıklarım) fena fiyatlar da olmuyor hani. öyle fazla vakti, gezme imkanı olmayanlar tercih edebilir.

  not:yamuklarını gördüğüm anda yazacağım buraya.*