şükela:  tümü | bugün
  • değişik değişik konuşan bir çocuğun videosudur.

sevgilisi kıskanmış.

la sikik berrak tüzünataç bu mahmut abinin kızı değil neyini kıskanıyor.

ha metin hara'nın kardeşiysen bir şey diyemem.

ilgili video

pezevenk bir de düzeltme yapıyor, "normal mesajlaşmalar" diye.

öldürür müsün sabaha mı bırakırsın.
  • ssg duymasın, çocuğu savunmak için fikir maymununa dönmüştü. o değil de sevgilin aylarca kıskanmadı da burs bitince mi kıskandı?

kıskanma bahanesinin absürdlüğüne değinmek bile israf.

edit: videoya biraz baktım, fake olabilir. youtubercı ergen zırvalığı gibi duruyor.
  • (bkz: berrak tüzünataç kim amk)

bize ne barrak'tan, hele ondan özür dileyen veletten bize ne?

ben troll olabilirim ama çevreyi kirletmiyorum. sizinki trollük değil saçmalık.
  • berrak tüzünataç'ın gelir kaynağını merak ettiren antipatik ve onursuz bir ergen irisidir.

berrak tüzünataç hayırsever bir işadamı mı yoksa bir vakıf kurucusu mu ? nereden esmiş de gitmiş bir oyuncudan para dileniyor? neden çalışmıyor ek bir işte ? bu yeni nesilde utanma, arlanma yok. cidden bu böyle.

hayır burs alınır, alınmaz değil ama bu işin bir prosedürü vardır. burs veren kurumlar, vakıflar, devlet mercileri falan bellidir. berrak gibi birinden burs istemek nereden esti acaba ?

çok tuhaf.
  • fake olabilir evet. hatta berrak tüzünataç'ın burs verme muhabbeti ve burs verdiği kişinin onu engellemesi hadisesi komple fake olabilir. sonuçta böyle yalan bir medyayla yaşıyoruz...
  • oha piçe bak nasıl yakışıklı dedim meğer videonun başında axe reklamı varmış

edit: çocuğun kaşı gözü, götü başı ayrı oynuyo fake la bu
  • berat tüzünataç diye birinden bahsediyor videoda, berrak çıkamadı ağzından
  • çocuğun ne kadar iyi niyetli olduğunu, her ayın ilk haftası bursunu hatırlatmasından anlayabilirsiniz.
  • sülün osman skyler white'ı sikse bu kadar utanmaz bi orospu çocuğu dünyaya getiremezdi.