*

şükela:  tümü | bugün
  • anca bu haliyle sığdı.
    tam hali berrak tüzünataç'ın burs verdiği kişi tarafından bloklanması olacaktı.
    kadın bir dönem birine burs vermiş, eleman ay ay hatırlatmış, kadın da hemen parayı yatırmış. son burs havalesinden sonra da anında bloklanmış.

nasıl bir manyağa denk gelmişse artık.

https://twitter.com/…ntc/status/1027147436517720064

ek: arkadaslar bursiyer diye bir kelime gercekten var. basligi sigdiracagim diye ugrasirken birden aklima geldi ve kullandim. ınceden helal lan bana ne guzel buldum da dedim hatta.
  • köprüyü geçmiş.
  • tekerleme olabilecek bi cümle.
    kelime de çok yakışıklı › bursiyerince ...
  • insanları aptal yerine koymak ne acı
  • (bkz: bursi yer)

yemis iste.

yav ayrica bu nasil rahatlik, babam kiracisina kirayi hatirlatmaya cekinen bi insandi, belki sikisiktir biraz daha bekleyelim derdi.. biz de ondan oyle gorduk, oyle yetistik. simdi ben bursiyer olsam burs verinime sittinsene boyle bir sey hatirlatamam. noldu bizim burs parasi diye soramam. millet mi cok rahat biz mi keriziz? hayreti mucip.
  • ağustos ayında eğitim öğretim değil tatil faaliyetlerinde harcayacağı için paranın nereye gittiğinin görülmesini istememiş olabilir, tahmin tabi.

düzeltelim,

ağustos ayında eğitim öğretim değil tatil faaliyetlerinde harcanacağı için paranın nereye gittiğinin görülmesi istenmemiş olabilir, tahmin tabi(i).
  • kanzuk bey merhaba ağustos maaşını hatırlatmak için yazmıştım. iyi günler. (çiçek böcek gökkuşağı emojileri)

şansımızı deneyelim dimi :)

türkiyede öğrencilerin yüzde 85'inin aklı fikri parti, içki, flörtte olduğu için -ne yazık ki- normal karşılanabilecek bir durum. düşünsenize milyonluk bir insan size güvenip para veriyor siz orospu çocukluğu yapıp verdiği parayı kumara karı kıza yatırıyorsunuz. bir sonraki hamleniz ne olur? tabi ki kendinize çeki düzen vermek yerine bir orospu çocukluğu daha yapıp burs veren kişiyi bloklarsınız. adabı böyle...

edit: son paragraf eklemesi.
  • aklıma nedense kerem bursini getiren başlık. neden gerçekten bilmiyorum.
    tanım: insanoğlu gerçekten yavşak.
  • ben berrak'ın yerine olsam, bu olayın üzerine montla sıçardım.