şükela:  tümü | bugün soru sor
  • oldukça genç olmasına rağmen bir ayagi çukurda gibi gösteren kah survivor da yari$maci, kah magazin programlarinda sunucu olarak televizyonlarda rastladigim gözleri güzel bir bayan..
  • asenaya benzerligi ve aglamakli bir ses tonuna sahip oldugu halde nasil 2 senedir her cumartesi kanal d ekranlarindan bize merhaba diyebiliyor anlayamadigim insan. kimin sevgilisi acaba? ben de cikicam kendisiyle, bana da bi talkshow ayarlasin beyefendi.
  • tanrının kelek attıklarından. en son bi de güzel bi kafa ve ses monte etseymiş o bedene, on numara hatun olurmuş.
  • yetenek, diksiyon ve hatta sex appeal yoksunu olmasına rağmen kendisini ısrarla ekrana çıkaran arkadaşlarda nasıl bir estetik anlayışı olduğunu bana her defasında merak ettiren bet sesli bir hanımkızımız.
  • bu sabahki kıyafeti ile beni benden almıştır. sanırım az sonra bir düğüne yetişecek. zaman kazanmak istedi haliyle.
  • televizyonda ne zaman çıksa evde kim varsa çekiştiririz kendisini, ailecek beğenmeyerek izliyoruz yani. geçenlerde bir baktım aynı kuaföre gidiyormuşuz bu ablayla. ekranda göründüğü kadar fena değilmiş diyecektim ama orada da o mıy mıy sesi, gidip gelip gözlerini aynadan alamayan halleriyle hislerimde fark yaratamadı maalesef, çıkar çıkmaz çekiştirdim gene kendisini kehkehkeh. (ha bu arada aniden geri döndü, pıstım kaldım ahah)
  • ayhan yener'in mavi duvar klibindeki kız. magazin d'yi sunuyor. *

dün gece disko kralı'nda çok ayıp edildi bu kıza.

kendisi her ne kadar dışarıdan soğuk görünse de; oldukça eğlenceli, ne dediğini bilen bir kızdır. ses tonu belki sunuculuk için uygun değil desek de; bu kız önce kanaltürk'te, cine 5'te, beş yıldır da kanal d'de çeşitli programlar sundu.

kendi programları dışında pek ekranda görünmedi. teklif gelmediğinden değil, kendi istemediğinden çıkmadı; bunu da iyi biliyorum. yalnız daha önce bir kez disko kralı'na, bir iki kez de passaparola'ya konuk oldu. orada da diğer aklı başında konuklarla birlikte güzel güzel sohbet etti, yarıştı. ta ki dün geceye kadar.

bu toplum kendisine önder açıkbaş gibi gereksiz insanların komedyen olarak ittirilmesine layık değil kesinlikle. yazık!
  • magazin programı sunan bayanların içinde en kendine has tarza sahip olan sunucu.diğerleri sadece okuyor bu kız ise birkaç hareket katarak daha sevimli bir hale getirebiliyor programı.pasaporallaya falan konuk olduğu bölümlerde ne kadar aklı başında olduğu görülebilir.önceki gece konuşurken ağzından çıkan bir hatayı kaçırmayıp hemen basit espri yapmaya çalışan önder açıkbaşa fena geçirmiştir ve programdan efendice ayrılmıştır.
  • okan bayülgen'in programında, duruşuyla ve verdiği ince ayarlarla gönüllere taht kurmuş seksepalitesi ayyuka çıkmış güzellik.

(bkz: benimle evlen bebücüklenelim)
  • (bkz: hanımefendi)