şükela:  tümü | bugün
  • starbucks’ta satılan böğürtlenli soğuk içecek. tadı güzel. buzlu olduğu için yaz aylarında ideal. meyve parçacıkları efsane. starbucks’ta içilebilecek güzel içeceklerden
  • leş gibi şekerli olarak geri dönmüştür. abv starbucks.
  • starbucks'a düşen üçüncü cemre, yazın geldiğinin habercisi.
  • üye olmaktan kaçınan bir ekşici kardeşimizin, parasını heba ettiği şekerli sudan kırma bir içecek.

edit: şu an verdiği paraya acıyıp, böğürtlenleri pipetle yemeye çalışıyor
  • eskiden daha yoğun tadıyla, sıcakta ferahlatmasıyla gönlümde taht kurmuş olan starbucks ürünüydü. ancak bu senekilerde eski tadını alamadım. üstteki arkadaşın dediğin gibi şekerli su gibi bir ürüne dönmüş durumda iyice.

f/p olayına zaten girmiyorum, starbucks'a gittikten sonra şemsiyenin nasıl açıldığının önemi yok bence.*
  • serdar ortaç ilk yaz şarkısını çıkarttığı anda buna diss olarak starbucks menüsüne cool lime ile el ele geri dönen. aşırı gereksiz böğürtlen veya komple orman meyveli içecek.
  • gecen sene kirmizi/turuncu renkli bisey degilmiydi ya bu. bu sene istedim sidik rengi bisey geldi, tadi igrenc otesi, les gibi sekerli, midem bulandi resmen.
  • neden bu kadar popüler olduğunu anlamadığım starbucksta içtiğim en kötü ve en tatsız içecek. içindeki böğürtlen parçalarından başka bir albenisi yok.