• bu içecekten daha yüksek verim almanın tricki ekstra berry veya berry tozu attırmak içine. rengi koyulaşıyor & meyve tadının kıvamı artıyor ve bol buzuyla sıcak günlerde güzel anlar yaşatıyor.

(bkz: hastasıyım)
  • doğal versiyonunu an itibariyle yaptığım soğuk içecek.(bkz: berry)yani kırmızı orman meyvesi ve (bkz: hibiscus) bildiğimiz kerkede bitkisi karışımı.berry için şu an en uygun meyve böğürtlen.kerkede bulamazsanız şurubuna ulaşabilirsiniz.en sonunda bir miktar nane eklenir olaya nokta konur.
  • getçekten köpeğiyim bu içeceğin.laf edenler net her sabah öküz gibi americano veya espresso içen psycholardır.benim gibi çay kahve sevmeyen biriyseniz soğuk fresh içecek mayyağıysanız kışın bile soğukçuysanız heleki böğürtlen falan of of of bağımlısı olcaksınız canım çekti yaaa siktiğim salakları kışın buzlu içeceği ne diye kaldırırsınız ki amk.ayrıca cool lime dan nefret ediyorum amk berry hbiscusun yanından geçemez ya asıl şekerli su cool lime amk tc abartı timi nin en sevdiği şey bence bu cool lime
  • 10 küsür liraya satılan soğuk bulaşık suyu. sanki böğürtlen yemişsiniz tabağı yıkamışlar o suyu içiyorsunuz.
  • hiçbir şekilde parasının ve afili isminin hakkını veremeyen soğuk starbucks içeceği. şekerli sudan ziyade oldukça tatsız olduğunu düşünüyorum. az buzlu isteseniz de bir faydası olmuyor. heleki bardağın sonuna doğru gelince yaptığı mide bulantısı da cabası. bir şeyleri eksik bu içeceğin, yazık o böğürtlenlere..
  • içine donmuş böğürtlen atmasalar iyi olacak soğuk içecek
  • ramazan şerbeti ile aynı tada sahip soğuk berbat içecek.
    starbucks satmasa bu kadar ünlenmezdi. tadını merak edip almak isteyen arkadaşlar, almayın.
  • yaz gelse içsek gkfkfkdk
  • hayatımda içtiğim en kötü meşrubatlardan biri. içeceği soğutmak için koydukları bir avuç buz eriyince kıvamı iyice tatsız hale geliyor. bunun yerine gidip sokaktaki bir dükkandan taze sıkılmış nar, elma, muz suyu için çok daha iyi.
  • starbucks güzel içeceği ama içindeki şeker sanırım grande boy için 15 gr gibi
    evde çok kolay yapabilirsiniz şekersiz versiyonunu.
    şeker yerine bal kullanabilirsiniz ya da tatlandırıcı.
hesabın var mı? giriş yap