• manchester city u18 takımının çok dikkat çeken 10 numarası. kısa boyu ve teknik ayaklarıyla kendine bakarsa çok iyi bir topçu olabilir. norveç doğumlu olmasına rağmen kosova ya da arnavutluk milli takımında oynamak istediğini belirtmiş. (bkz: reserved)
  • bugün leicester city'nin deplasmanda manchester city'i yendği maçta ilk kez premier lig'de forma giymiştir.. yanlış görmediysem de sergio agüero'nun attığı tek golün de asistini yaptı..
  • 6 ekim 2016 kosova hırvatistan maçında ilk kez kosova formasıyla ilk 11 çıkan genç yetenek.

aynı enes ünal gibi manchester city tarafından twente'ye kiralandı, hatta genellikle yan yana oynuyorlar. yine aynı enes gibi o da çok formda, hatta city formasıyla premier league havası solumuşluğu, asist yapmışlığı da var.

dileriz ki potansiyeline ulaşır ve hem m. city'de de enes ile yan yana, hem de kendisi gibi genç kosova milli takımının yıldızı konumunda bol bol izleme imkanı buluruz.
  • 3,4 milyon € (19,6 milyon tl) karşılığında championship'in yeni ekibi swansea city ile sözleşme imzalayan 21 yaşındaki fenomen adayı. kendisinin çok özel bir yeteneği olduğunu düşünüyorum. twente günlerinde biz enes'e odaklansak da takımın bütün hücum planını şekillendiren kendisiydi.
  • şöyle efsane bir biçimde penaltı kaçırmış futbolcu. volkan demirel penaltısı bile bunun yanında iyi kalıyor. :)
  • kasımpaşa ile anlaşmak üzere
  • kiralık olarak kasımpaşa'ya gelmiş, manchester city'nin enes ünal ve yaw yeboah'la birlikte twente'ye gönderdiği ve orada dikkat çeken bir performans gösterdiğini hatırlıyorum. ama bir türlü patlama yapamadı. türkiye'de o performansı sergileyebilecek mi bilmiyorum ama bence kendisinde o yetenek var.
hesabın var mı? giriş yap