şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: berserker)
 • (bkz: berserkergang)
  (bkz: berserkrgang)

  ya gerçekten sıkıldım artık. 2000 entry 6 gg ile uçurulduktan sonra, 1500 entry 8 gg ile uçuruldum. modlog'umu göstereyim.

  http://i.imgur.com/awdruil.jpg

  silinen entrylerimin gg olma nedenlerini alt alta yazayım.

  "yazara hakaret"
  "şikayet edildi"
  "hayatımda şöyle bir mesajı atacak kadar mallaştığım tek anı hatırlamam."
  "şikayet edildi"
  "tiner çekmekten yorulan yerleri"
  "kiev sikti, lyon sikti,maymun"
  "küfürlü içerik"
  "küfürlü içerik"

  hak etmişsin diyebilirsiniz. peki sizce son gg entry'den sonra mı uçtum? hayır. bir tane torpillinin tekinin bana alenen ettiği küfürleri şikayet ettiğim için 20 dakika önce uçuruldum. ekşi'de çalışma saatleri uzun galiba, saat 19:23'te birdenbire beni uçurmayı akıl etmişler. neden? şunları kaç gündür 50 defa şikayet ettim çünkü.

  http://i.imgur.com/xlzr1cu.png
  http://i.imgur.com/mufveou.jpg
  http://i.imgur.com/0ajturg.jpg

  (bkz: valandilancalimon)
  bu adamın hiç bir entry'si silinmiyor. şikayet etmeye devam ederseniz önce size mail geliyor.

  http://i.imgur.com/0hhtfns.jpg

  sonra kanzuk başlığında derdinizi anlatırsanız uçuruluyorsunuz ve bir mail daha geliyor.

  http://i.imgur.com/f27oa5f.jpg

  hukuktan zerre anlamayan bir insan bile şu entrylerin silineceğini şıp diye söyleyebilirken, önce "bunlar legaldir" mesajı alıyorum. kanzuk başlığına durumu açıklayınca tarihçe nedeniyle uçuruluyorum. tarihçem yaptığınız adaletsizliği ortaya koyunca mı aklınıza geldi? yazıklar olsun. uçurulduktan sonra şu mail'i aldım.

  http://i.imgur.com/kbsyeew.jpg

  berserkergang, yani evvelki hesabım uçurulduğunda "bunlar yine bir şeyler yapar, uçurur beni." diye berserkrgang'ten başka yedek hesap açmayı akıl etmiş olmam bile sözlüğün birilerinin oyuncağı haline geldiğini gösteriyor. planımızı bile adaletsizlik üzerine yapıyoruz. ben sözlükten bir kısmı haklı, bir kısmı haksız 10 defaya yakın uçuruldum ama hiç bu kadar aleni bir şekilde "yanlış kişiye çattın, seni uçuruyoruz." mesajını almamıştım. allah adaletsizliğin belasını versin.
 • geri dönmüş yazar. uçurulma mevzusu karışık galiba bir şey anlamadım asjdhsjdhsk.

  üslubu sert olsa da benim diyen nba yorumcularını cebinden çıkaracak basketbol bilgisine sahiptir. belli bir alanı uzman seviyesinde yorumlayan yazarları okumayı pek severim, umarım yeniden uçurulmaz.
 • genel anlamda kafamız pek uyuşmasa da uçurulması hoş bir durum değildir. şahsen geri dönmesine sevindim. istediği gerekli düzenlemeleri de yapıp bazı entry'lerimi sildim... tekrar hoş gelmiş yazar.
 • dün nick altıma tuğla gibi entry girmiş. kendisine çok takıntılıymışım özetle öyle söylüyor.

  bersoooo talişkanın selamı var. kulaklarından öpüyormuş :)
 • severek takip ettigim, sik sik entry yazmis mi diye baktigim yazar. daha cok nba ve galatasaray yazmali. ayrica rakip takimlara dusman gozuyle bakip fanatiklik yapan yazarlara hak ettikleri lafi etmesi bu tiplerin zoruna gitmis. bence sozlukte onun gibi daredevil tipinde arkadaslara ihtiyac var. cunku bu güruh lafi agizlarina tikmayinca pislik akitmaya devam ediyorlar. löp diye tikiyor berserkergang da. adamin biri yazmis mesela bu nick altina, tanimadigi adama "ufaklik" filan diyor, sonraki cumlede edep dersi veriyor. oteki zaten tescilli klavye delikanlisi, besiktas'in butun rakip takimlarina hakaret etmeye calisan bir fanatik.

  bir gun kendisiyle maca gitsek epey guzel olabilir. atlantean'i filan da alalim hatta hahah :)
 • severek takip ettiğim bir yazar.
 • yav bu adama her şeyi deyin ama adama basketbol cahili futbol holiganı muamelesi yapmayın. iyi bir basketbol izleyicisi kesinlikle. fikirleri sana uymayabilir ama bana da uymuyor melih mahmutoğlu konusunda tam 2 senedir tartışıyoruz, ana avrat küfürleştiğimiz zamanlar da oldu yine de bu onun bilgili bir basketbol takipçisi olduğu gerçeğini değiştirmez.

  "redde caesari quae sunt caesaris"
 • basketboldan çok iyi anladığını düşünüyorum kendisinin. hatta maç sonraları direkt onun entrylerine bakıyorum yorum yapmış mı diye. çöp analizlerden sonra gelen uzman yorumu gibi.
 • ah şu yazar algoritması...
  çoluğu çocuğu yazar yaptı bu algoritma..
  işi gücü milletin nick altına taciz başka da bir şey bilmiyor.
  yazdığı son 20 entrye baktım hemen hemen hepsinde başkalarının nick altına saçma sapan saldırmış.

  saldırgan bir yazar.