şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: berserker)
 • (bkz: berserkergang)
  (bkz: berserkrgang)

  ya gerçekten sıkıldım artık. 2000 entry 6 gg ile uçurulduktan sonra, 1500 entry 8 gg ile uçuruldum. modlog'umu göstereyim.

  http://i.imgur.com/awdruil.jpg

  silinen entrylerimin gg olma nedenlerini alt alta yazayım.

  "yazara hakaret"
  "şikayet edildi"
  "hayatımda şöyle bir mesajı atacak kadar mallaştığım tek anı hatırlamam."
  "şikayet edildi"
  "tiner çekmekten yorulan yerleri"
  "kiev sikti, lyon sikti,maymun"
  "küfürlü içerik"
  "küfürlü içerik"

  hak etmişsin diyebilirsiniz. peki sizce son gg entry'den sonra mı uçtum? hayır. bir tane torpillinin tekinin bana alenen ettiği küfürleri şikayet ettiğim için 20 dakika önce uçuruldum. ekşi'de çalışma saatleri uzun galiba, saat 19:23'te birdenbire beni uçurmayı akıl etmişler. neden? şunları kaç gündür 50 defa şikayet ettim çünkü.

  http://i.imgur.com/xlzr1cu.png
  http://i.imgur.com/mufveou.jpg
  http://i.imgur.com/0ajturg.jpg

  (bkz: valandilancalimon)
  bu adamın hiç bir entry'si silinmiyor. şikayet etmeye devam ederseniz önce size mail geliyor.

  http://i.imgur.com/0hhtfns.jpg

  sonra kanzuk başlığında derdinizi anlatırsanız uçuruluyorsunuz ve bir mail daha geliyor.

  http://i.imgur.com/f27oa5f.jpg

  hukuktan zerre anlamayan bir insan bile şu entrylerin silineceğini şıp diye söyleyebilirken, önce "bunlar legaldir" mesajı alıyorum. kanzuk başlığına durumu açıklayınca tarihçe nedeniyle uçuruluyorum. tarihçem yaptığınız adaletsizliği ortaya koyunca mı aklınıza geldi? yazıklar olsun. uçurulduktan sonra şu mail'i aldım.

  http://i.imgur.com/kbsyeew.jpg

  berserkergang, yani evvelki hesabım uçurulduğunda "bunlar yine bir şeyler yapar, uçurur beni." diye berserkrgang'ten başka yedek hesap açmayı akıl etmiş olmam bile sözlüğün birilerinin oyuncağı haline geldiğini gösteriyor. planımızı bile adaletsizlik üzerine yapıyoruz. ben sözlükten bir kısmı haklı, bir kısmı haksız 10 defaya yakın uçuruldum ama hiç bu kadar aleni bir şekilde "yanlış kişiye çattın, seni uçuruyoruz." mesajını almamıştım. allah adaletsizliğin belasını versin.
 • bildiğin fişlenmiş adam. ulan bari karşı tarafa da aynı müdahaleyi yapın. ulan hadi aynısını geçtim, daha hafif bir şey yapın.

  şaşırtmıyor artık böyle şeyler tabii. bu ülkede adalet aramak zorunda kalırsan elin boş demektir. belli ki sözlükte de durum bu.
 • geri dönmüş yazar. uçurulma mevzusu karışık galiba bir şey anlamadım asjdhsjdhsk.

  üslubu sert olsa da benim diyen nba yorumcularını cebinden çıkaracak basketbol bilgisine sahiptir. belli bir alanı uzman seviyesinde yorumlayan yazarları okumayı pek severim, umarım yeniden uçurulmaz.
 • genel anlamda kafamız pek uyuşmasa da uçurulması hoş bir durum değildir. şahsen geri dönmesine sevindim. istediği gerekli düzenlemeleri de yapıp bazı entry'lerimi sildim... tekrar hoş gelmiş yazar.
 • dün nick altıma tuğla gibi entry girmiş. kendisine çok takıntılıymışım özetle öyle söylüyor.

  bersoooo talişkanın selamı var. kulaklarından öpüyormuş :)
 • severek takip ettigim, sik sik entry yazmis mi diye baktigim yazar. daha cok nba ve galatasaray yazmali. ayrica rakip takimlara dusman gozuyle bakip fanatiklik yapan yazarlara hak ettikleri lafi etmesi bu tiplerin zoruna gitmis. bence sozlukte onun gibi daredevil tipinde arkadaslara ihtiyac var. cunku bu güruh lafi agizlarina tikmayinca pislik akitmaya devam ediyorlar. löp diye tikiyor berserkergang da. adamin biri yazmis mesela bu nick altina, tanimadigi adama "ufaklik" filan diyor, sonraki cumlede edep dersi veriyor. oteki zaten tescilli klavye delikanlisi, besiktas'in butun rakip takimlarina hakaret etmeye calisan bir fanatik.

  bir gun kendisiyle maca gitsek epey guzel olabilir. atlantean'i filan da alalim hatta hahah :)
 • kendine sövdürmeyi şiar edinmiş insanların hiç sevmediği ekşi sözlük yazarı.

  eğer bu leş herifler tarafından sevilmiyosa adam gibi adamdır. kesin bilgi, yayalım.
 • bence en ayırt edici ve sözlük yazarlarında oldukça nadir bulunan özelliği, çok çeşitli kaynaktan güncel bilgi edinmesi olan yazar. ben bugüne kadar maddi bir bilgiye dayanmayan hiç bir üfürme yorumuna rastlamadım, ilgisini çeken konulardaki gelişmeleri de azami dikkatle takip ediyor. evet sinirli, asıyor, kesiyor ama yorumunu nesnel bilgiler üstünden yapıyor. dostça bir eleştiri olarak kabul etmesi ümidiyle, siniri biraz azaltmasının gelecekte kendisine kalp damar sağlığı olarak döneceğini belirtmek isterim. severek okuyoruz.
 • severek takip ettiğim bir yazar.