• milletin nick altını kirletip kirletip sonrasında siz onun nick altına yazdığınızda moderasyona ağlayan bomboş bir tip. acımamak elde değil.
  • tam bir boş insan. spor başlıklarına yazdıklarınızı mimler. aylar sonra atom parçalmışcasına sevinir.

(bkz: yazık lan kimin çocuğuysa)
  • hırvatistan fransa maçında bile volkan demirel'i kötüleyen yazar. gözünü nasıl fanatizm bürüdüyse artık. böyle bir maçta bile insanın aklına geliyorsa volkan'da büyük kalecidir. saygılar.
  • hani mahallenizde, okul ortamında, ya da işyerinde böyle boş boş konuşup kimsenin takmadığı, kızların her zaman uzak durduğu böyle hayatı boyunca 1 gr ilerleyememiş tipler vardır ya. hah işte bu adam onların ekşi sözlük de yazar olmuş halidir.

bu tarz tiplerle diyaloğa girmeyi bırak üzerine sümüğünüzü atmak istemezsiniz, ama işte kader gereği bazen aynı yere düşmüşsünüzdür ve bir şekilde gözünüzden uzak tutmaya çalışırsınız.

şöyle efsane girdileri vardır ki evlerden ırak, akıllardan uzak... adım gibi biliyorum abd de yaşasa trump'a oy verirdi çünkü tam trump'çı tipi var kendisinde yani tipi yok.

işte kahve kenarında sürekli konuşup kimsenin umrunda olmayan birisi olur ya, ama kendini dünyanın en önemlisi sanan, işte bu arkadaş işte.
  • hoşuna gitmeyen en ufak bir entry görünce, nick altına komiklikler sakaciklar yapmaya çalışan ergen.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • cool as fuck ve berserk as fuck isimli yan hesaplarıyla yazarların nick altlarını kirleten ergen yazar.
  • bir 30 saniye daha ayiriyorum: ozelden kufur ettigi icin engellendi.
  • (bkz: #80802751)

orada real madrid ve juve'nin olduğu grubun kolay olduğunu mu yazmışım? kastettiğim şey 2. tur grubundaki takımlardan bahsederek "bak bize de zamanında ölüm grubu geldi" gibi bir izlenim yaratmanın yanlış olduğuydu. zaten o seviyeye kuvvetli takımlar kalacak, dolayısıyla barça, roma ve liverpool'un gelmesi şanssızlık olarak değerlendirilmemeli. fanatikliğin zararları işte, adam adil olmayan bir karşılaştırmayı eleştirdim diye noktalamadaki hatamdan bahsedip kendince aşağılamış.
  • sözlük yazarı olanı, yine sözlük yazarı olan josep guardiola nickli yazarın master hesabıdır.

şudur yani: #137460710
  • çöp entryleriyle sözlüğü kirleten bomboş kişilik.

(bkz: engelle).
    (bkz: başlıklarını engelle).
hesabın var mı? giriş yap