• çok şahane ve nisbeten ucuz kıyafet ve de özellikle ayakkabılar satan bir marka/mağazalar zinciri. rekabet ve tarz açısından zara ve mango muadili.
  • yanılmıyorsam zara'nın alt kollarından biri olan marka. fiyat/kalite penceresinden bakılırsa, tüketici açısından sevindirici, üretici açısından çin'in geldiği boyutu bir kez daha acı bir şekilde idrak etmemiz açısından üzücü.
  • ispanyol inditex firmasının envai çeşit markalarından biri.
  • mango'dan erkek reyonuyla ayrılan marka. erkekler de bakınsın, canları sıkılmasın diye sus payı küçük bir bölüm ayrılmış fakat erkek koleksiyonu da gayet güzel. mağazada koşuşan, birbirini iten, kanter içinde soyunma kabinlerinden fırlayan kadınları gördükçe "biliyor bu ispanyollar işi" diyesi geliyor insanın. fiyatları ürünlerine ve mevcut piyasaya oranla gayet uygun, kazakları yün, kalın, rengarenk, parlak, kürklü yelekleri şahane. fakat ne yalan söyliyim vitrinindeki rus kırması kalpaklı manken, kurt köpekleri ve isim tamamen rusya çıkışlı bir marka izlenimi veriyor.
  • cevahir alışveriş ve eğlence merkezi'nde mağaza açmış olan marka. ürünler japonlar için tasarlanmış sanki, mango gibi, ama zevkli ve rengarenk ürünler var. fiyatlar biraz uçuk. 120 milyona etek var mesela.
    http://www.bershka.com/
    indirimde 29 milyona gündelik spor ayakkabılardan alınabiliyor burdan.
  • yanılmıyorsam zara nın bir yan kuruluşudur ve insanı tüketim canavarı yapma potansiyeline sahiptir.
  • mangoda kendini kaybeden bir kadının mutluluğunu şu ölümlü dünyada bana da tattıran marka..
  • mango zara karışımı kreasyonlarıyla ve uygun fiyatlarıyla insanı çıldırtan mağaza... ürünleri mediumdan başlamaktadır small kavramları henüz gelişmemiştir...
  • mango'dan müze açabilecek kadar çok şey almış ve dolayısı ile sıkılmış bendenize ilaç gibi gelmiş ve kendi alışveriş rekorumu egale etmeme sebep olmuş marka.****
  • cevahirde şube açılmadan önce kotun kıç kısmını görememeden gayrı ilk pazarda tanıştım ben bu markayla. 'ucuza aldıydık dayı biz bu kotu , bershka bunlar diye bağrınma , kötü reklam oluyo' derken.. gördük ki halkım yine kazığın tepesine oturtulmuş..
    (bkz: ilk tanışmak)
hesabın var mı? giriş yap