• beyoğlu mağazasının kapanmasına sevindiğim marka. çalışanları cidden kabaydı.
  • online mağazasına baktım, şöyle moda fotoğraflarını gözden geçirdim güzel gayet başarılı sorun yok.

fakat öyle tereddüt yaşatıyor ki insana, resmen tırmalıyor. fotoğrafta ki modeller kuzey avrupa ülkelerinin vatandaşları hadi taş çatlasın britanyalı, iskoçyalı olsunlar. bizim türkleri düşündüm bi an, abi adam gidiyor bilmem kaç beden şort alıyor kendine, elin norveçlisi gibi olmaya çalışıyor, yakışmıyor yani. kısacası o şişko kıçına gitmiyor.

tıpkı zara'nın küçük beden üretmesi gibi, gidiyor adam japonlara olacak ceketi giyiniyor, dikişlerini attırıyor. bunları biraz h&m kurtarıyor, h&m de gay markası diyorlar. pull&bear a gidiyor adam orasıda uymuyor.

en iyisi sen git lcw'dan, defacto'dan giyin. seni ancak o keser.
  • kıyafetlerini bilmem, benim ve birçok arkadaşım için ayakkabı alınan bir markadır.

gerçekten çok çok çok iyi ayakkabılar satan marka.
  • özellikle ankamall şubesindeki kabin aydınlatması çok güzel olan mağaza. orada ne denesem kendimi çok beğeniyorum, allaam çok güzelim diye çıkıyorum kabinden ahshja. neyse ki bu his hemen geçiyor.
  • erkek reyonu aşırı şekilde feminenleşmiş giyim markası. oysa ki eskiden daha sokak stili ama cool parçalar bulabiliyorken, şimdi kerimcan ın bile giymeyeceği şeyler var.
  • çok kötü giyinen arkadaşlarıma *en kısa yoldan, "sadece bershka'dan giyin" tavsiyesini verdiğim markadır. elbette kötü ürünleri de vardır, fakat sürekli kareli gömlek giyen biri için bu tavsiyeler çoğu zaman acayip olumlu reaksiyonlara dönüşebilmektedir.

edit: indirim zamanlarında alışveriş yapılması gereken markadır aynı zamanda. geçen aylarda aldığım 3-4 parça ürün için 150 lira zararda olduğumu göstermiştir son indirimleriyle.
  • buraya geldim ve etrafımı aleyna tilkiler sardı..
  • 1. yılına özel sadece uygulamada geçerli %20 indirim olan mağaza
  • kalıpları çok dar olan marka.
    özellikle alt beden.
    bir pantolon denedim sanırsın kangren oluyorum.
    tamam dar seviyoruz da o kadar da değil.
    kısacası maviden aldığım kotun aynı bedenini buradan alamıyorum.
  • ben bunu çok pahalı bir marka sanıyordum.
    iş yerinde içinden salça bidonu çıkınca dünyanın de facto'su olduğunu anlamış oldum.
hesabın var mı? giriş yap