şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 7 ocak 2018 kktc genel seçimi'nde milletvekili seçilmeyi başarmış bir zat. kendisini aktivist insanlara hakaret edip ceza ödemeye mahkum edilince tanımıştık en çok.
  • adamdır oradaki 1 adet kansız pkk'lıya elindeki kağıdı buruşturup kafasına atarak tepki gösteren adamdır.
  • torpille vatandaş olduğu ve askerlik görevini yapmadığı ülkede, bir şekilde ilişki ağlarını kullanarak milletvekili olmuş, meclise girer girmez bir kadın vekile şiddet uygulamış, aynı kadın vekile daha önce sosyal medyadan küfür ettiği için ceza almış berbat bir insan.

    vekilliği düşecek ve vatandaşlıktan çıkarılacak gibi görünüyor. istediğiniz kadar kıbrıs'ı küçümseyin lakin kabile yasalarıyla yönetilen bir yer olmadığını son günlerde fazlasıyla gösteriyor.

    http://www.gaktv.com/…ce=dlvr.it&utm_medium=twitter
  • türk düşmanlarının, pkk destekçilerinin ve rum sevicilerinin bir numaralı hedefidir. kendisi, kuzey kıbrıs türk cumhuriyetinde yaşayan türklerin haklarını savunduğu için bazı faşistlerin oldukça zoruna gitmektedir. kafasına gazete attığı doğuş derya, bunu sonuna kadar hak etmiştir. ayrıca tüm belediyelerinden tut, hükumetin her alanında torpil ve rüşvetin döndüğü kktc'de bertan zaroğlu torpille vatandaş oldu bıdı-bıdı yapanlar var ya, onların ağzına kürekle vuracaksın işte.

    doğuş derya kimdir diyenleri şuraya alalım: 73362543