şükela:  tümü | bugün
  • temmuz ayında gösterime girecek korku filmi.

http://boxofficeturkiye.com/…rzah-cin-alemi-2012941
  • fragmanı linkte olan ve 1 temmuzda gösterimde olacak film. cinli filmleri pek sevmesem de izlemeye değer gibi görünüyor.
  • bi bitmediler diye düşünüyorum. zira içimiz dışımız cin oldu diye bir önyargı ile videoyu gördüm. lakin videodaki görüntüler, ses efektleri ve görsel efektleri görünce anladım ki bu sefer gerçek bir sinema filmi yapılmış. bakalım filmin türk korku sinemasında nasıl bir yeri olacak? teaser için buradan
  • yönetmenin şimdiden yazmaya başladığı serinin ikinci filminin ismi ise "daşşah cin alemi" olacakmış.

bu arada cinler varsa bile 4. veya daha üst boyutta olmalılar. ve boyutlararası iletişim mümkün değil. yani cinli film çekeceksen muhtemelen bir şey görmememiz lazım.
  • bazı sebeplerden dolayı temmuz ayında girmesi gereken ancak vizyon tarihi değişen film. iyi ki değişmiş aynı zamanda, zira kafamızda bombalar uçarken böyle bir filme gidemediğim için ancak üzülürdüm.

şaşırtıcı derecede teaserları ürpertici ve günümüz tekelleşen (ya da dabbeleşen) korku film piyasasına yeni bir soluk getirecek olan filmdir.

14 ekim de vizyona girecek olan filmin teaserları ektedir.

teaser1teaser2
  • bu sefer geliyor diyorlar, yeni tarih 14 ekim. teaserlara bakılırsa beklediğimize değecek gibi duruyor.
  • 2. teaserını beğendiğim korkutucu film.

bekliyorum.
  • 14 ekimde vizyona girecek turk korku filmlerimizden. fragmanı da cıkmıs. bulunsun buralarda. https://youtu.be/lgyiivxkugk
  • az kaldı cuma günü vizyona girecek olan film.
    film içerisinde emeği geçen canım bir arkadaşım var genellikle korku filmlerini çok korksam da ısrarla izlerim bu film için bıktırana kadar sordum bak gidicem ama korkacak mıyım diye ısrarla sordum evet korkacaksın inanıyorsan böyle şeylere ödün kopacak dedi, korku filmlerinin müptelası olan beni sevindirdi umarım izleyenler de beğenir.
    14.10.2016 vizyona 1 ay vizyonda kalacak unutmayın izleyin izlettirin.
  • korku öğelerini çıkartırsanız bence çok başarılı bir dram da olabilirmiş. ahkam kesmek değil, korku/gerilim olarak da diğer çoğu vasat türk korku filmi girişimlerinden kesinlikle ayrı tutmak gerek. bazı sekanslarda cidden sıkılmaya çok yaklaştırdığı oluyor ama iç sıkan kasvetli havası da gerilim etkisi yaratmıyor değil ayrıca. müzik tercihlerini be diğer ses öğelerini ben sevdim, makyaj/görsel efektler ise bazı kısımlarda çok başarılı ama bazı sahnelerde de gözden kaçmayacak kadar kalitesizdi (doğum günü sahnesinde annenin ağzındaki kopmuş sallanan makyaj gibi). naçizane önerim diğer korku/gerilim filmi girişimlerinden ayrı tutarak izlemeniz yönünde.