şükela:  tümü | bugün
  • hayvana karşı şiddete yönelik toplumda farkındalık oluşturmak için yapılmasını tavsiye ettiğimiz deney. şartlar şöyle:

- oda 10 m² olacak.
    - odanın kapısı deney süresince kilitli kalacak. odada pencere olmayacak.
    - 10 pitbull ve 5 hayvansever 20 saat boyunca hür ve kardeşçe aynı odada kalacak.

youtube'dan canlı yayınlanan deneyimizin sonunda pitbull'lar odadan sağlam çıkacak ve böylece insanların pitbull'lara karşı şiddet kullanmadan da onlarla aynı sokağı ve evi paylaşabileceği tüm dünyaya ispatlanmış olacaktır. şimdi beş gönüllü hayvansever bulalım ve bu farkındalık deneyini bir an evvel başlatalım arkadaşlar!
  • bir panter emel değilim fakat kendi çapımda hayvanseverimdir. bu deneye varım. tek bir şartla. 7.62 mm'lik uzun menzilli bi ağır muharebe tüfeği vermeleri lazım. verirlerse varım. tüfek dolu olacak ve yedek şarjör olacak.
  • yine hangi gerizekalı kendini pitbulla parçalattı acaba diye merak etmemi sağlayan deney ahahah. pitbullar insanlara saldırıp parçaladıkça içimin yağları eriyor, bu lüzumsuz canlı türüne az bile yapıyorsunuz pitbullar, ey hayvanlar aleminin şanlı savaşcıları.
  • bunu yapmak icin kurulacak fona epey para yatiririm ama bir sartim var. sikik veganlari da koyacaz seriye.
  • canlının içinde vahşet yok vahşeti ve şiddeti ona aşılayan yine insanoğlu.
  • dünyada saldırgan hayvanlar var diye hayvanlardan nefret etmeye mi başlamalıyız?

ne gerizekalısınız amk ya. bi de uğraşıp başlık açmış adım adım yazmış hahahah.

(bkz: engelle)
  • hayvan nasıl yetiştirilirse o karakterde olur. mesela bu arkadaşı salak yetiştirmişler salak olmuş.
  • hayvanseverlerin cevap veremediği fikir. farkındaysanız fikre cevap verebilen yok, sadece hakaret entrysi girmişler. çünkü bu "hayvansever"ler, sevdiklerini iddia ettikleri pitbullardan aslında deli gibi korkuyorlar.
  • hayvanları sevdiğini iddia edip de o pitbullarla aynı odaya girmeyen hayvansever, hayvansever değil hayvanmeriç'tir.

hayvanmeriç: kendisine zarar verebilecek ve aslında korktuğu hayvanları savunuyormuş ve seviyormuş gibi yapan iki yüzlü kişi.