şükela:  tümü | bugün
67 entry daha
  • laz bir taksici abiyle yaptığımız muhabbeti aklıma getirdi bu eylem..

trafik felaket, gölgede 180 fahrenayt gösteren bozuk termometre, radyoda ibrahim tatlıses.. "bir kulunu çok sevdim, o beni hiç sevmiyor"
    taksici abim bombayı patlatır;
    "haçan ben bu eylemi bilfiil 20 sene yaşadım.. sonra baktım kızın bende gönlü yok, aha böyle kırmızı kalemle çizer gibi çizdim üstünü.."

demem o ki, eylemin manasızlığını 20 senede ancak anlayan var, 5 sene koşanla fazla dalga geçmeyin..
  • koşarken 100 metre sonra bitecekmiş gibi gelen bir maraton.
  • kızın sizden hızlı olduğuna işarettir..
  • 5 sene umut veren bir kız varsa yaşanması muhtemel durumdur. hiçbir erkek yoktur ki %100 olmayacağını anladığı kızın peşinden koşsun.
  • işin kolayına kaçmaktır
  • sonunda o kıza ulaşınca koşmuş olduğun 5 yıl 4 ayın herbir günü için "iyi ki koşmuşum" dedirtir adama. zor olmasına zordur, aptallıksa evet aptallıktır lakin aşktır nihayetinde. akıl, fikir aranmaması gerekendir. sonunda ulaşamayacağını bilsen bile, bir umut yeşertip yılmadan devam etmektir. bir mucizeye inanmaktır. o mucize gerçek olduğunda ise koştuğunuz her dakikayı kutsarsınız. dünyada herşeyin gerçek olabileceğine inanırsınız. hiçbirşeyin imkansız olmadığını anlarsınız. yeter ki ardından koştuğunuz kişinin doğru kişi olduğuna emin olun. sizi engellemek için onlarca insan çıkacaktır yolunuza, dalga geçeceklerdir, aptallık diyeceklerdir kulak asmayın. hiçbirşey beklemeden koşun, çünkü ulaştığınızda hissettikleriniz hiçbir beklentiyle kıyaslayamazsınız. inanın.
  • benim de yapmaya niyetlendiğim eylem.

kaldı dört..
  • 5 yıl sonunda, tam artık olmaz denilen bir anda hatunu ayarlamak, onu kollarında görmek, 8 saatlik sevişme sonunda gelen volkanik patlama tadındaki yüksek miktarda sperm destekli orgazm gibidir. belki zaman zaman bayar, yorar, artık olmıycak galiba dedirtir, bırakmak istersin lakin başka kimseden alınamayan heyecan ve tatmin yüzünden bırakamazsın, belkide bunun sebebi takıntı düzeyindeki bağlılıktır ama sonunda elde etmenin verdiği his gibisi yoktur.
  • ondan iyisinin olduğuna inanmıyorsanız yapmanız gereken tek şeydir.. zira 5 sene başka kollarda aşınana kadar tek bir uğurda gitmek daha mantıklıdır. kişinin kendine olan güveni sarsılmaz.
  • boktan bir durumdur. ama daha boktanı için;
    (bkz: beş sene yanlış bir kızın peşinden koşmak)

dipnot: 5 sene peşinden koşmak zorunda kaldığnız kız büyük ihtimalle yanlış kızdır zaten. eğer 6. seneye girmeden kızı ayarlayabilip sevgiliniz yapabilirseniz büyük ihtimalle bunu anlamanız çok uzun sürmeyecektir. o yüzden mümkünse topukları yağlayıp başka limanlara yelken açılmalıdır; gönül bu ferman dinlemiyor diyorsanız oldu, oldu olmadı çay demleriz diyorum bende. *

(bkz: altı sene yanlış bir kızın peşinden koşmak.hdtv)
42 entry daha