şükela:  tümü | bugün
  • elli yıl geçse de sıkılmayanlar var. tabi bunu yapabilmek için bazı özellikler gerekiyor. cafede oturup konuşmadan saatlerce instagramda fotoğraf beğenirseniz, ben olsam bir saatte sıkılırdım.
    insan olun. büyüklerinizi örnek alın. iletişim kurun. hayatı yaşayın.

edit: cinsiyetçi kelime değiştirildi.
  • yanlışlık nerede? yanlışlık şurada.. 2 tip erkek vardır; 1- evlilik erkeği / 2- evlilik doğasına aykırı olan erkek
    2. olan iseniz, zaten evlenmeniz saçma olur, birlikte yaşamak net çözümdür.
    hayır ben 1. olanım, ona rağmen sıkılıyorum derseniz, allah belanızı vermiştir zaten, yok öyle bir dünya.

büyük bir aşkla evlenip, 5 yıl sonra boşanmak diye bir şey yok, olamaz, sevgi-aşk o kadar basit bişey değil.
  • değil 5, hayat izin verseydi sonsuza dek eşinden sıkılmayacak biri olarak o benim demek istediğim erkektir. öyle çok sever ki eşini, trollden hazımsızina kadar kimseyi mikine de takmaz, hatta onlar için üzülür bile. allah her hakedene nasip etsin.
  • seviyordur karısını. herkes sizin gibi maymun iştahlı değil.
  • bulup evlendiği hayat arkadaşıdır. muhtemelen eşi de `beş yıl geçmesine rağmen kocasından sıkılmayan kadın`dır.
  • sadakat, vefa, emek gibi egolar üstü kavramların farkında olan erkektir.
  • bol mimikli, güleç, sürekli kendini geliştiren, eşine de kendine de özel alan bırakan, deli gibi para harcamayan, ten uyumu on numara olan, gri eşofman altını çekip kocasına dırdır etmeyen, film karakteri gibi tatlı ve anlayışlı bir eşi olan erkektir.
  • onsekiz yıl oldu hala beraber kızı eve anneanne ye bırakıp kacamak yapandır ,inşallah size de kısmet olur ,o zaman belki bağzı şeyleri anlarsınız...
  • benim diyecektim ama yanlış okumuşum... ben on beş yıl geçmesine rağmen eşinden sıkılmayan erkek kategorisindeyim. sıkılacağın insanla en başta evlenmeyeceksin, mal mısın?